עץ האושר

עץ האושר

אולי אומרים שהאושר לא גדל על העצים, אבל עץ האושר הוא בהחלט עץ קיים!עם עץ האושר אתם מוזמנים להצטרף אל מאות אלפי אנשים שמגדלים צמחים באופן ביתי, ונהנים מהעשרת המרפסת וסלון הבית שלהם בצבעים חזקים של ירוק. לא בטוחים איך לעשות את זה? כדי לעזור, כתבנו בדיוק בשבילכם את המאמר שיתן לכם פרטים על עץ האושר, וברגע שתראו כמה זה קל, תאמינו לנו – אין לנו ספק שמחר בבוקר אתם רוכשים אחד כזה לעצמכם. אז בואו נתחיל!

עץ האושר – מה כל כך מאושר בו?

השם עץ האושר ניתן לעץ המיוחד והיפה הזה בגלל שהעלים שלו הם עגולים וקטנים. העלים מזכירים בצורתם את צורת האבן היקרה "ירקן". האבן לפי האומנה מסמלת את האושר הנמצא בסביבת החיים של בני האדם. מקצוענים מזהים את עץ האושר בתור קרסולה ארגנטיאה, והוא נמנה עם משפחת הסוקולנטים.

העץ, בשל המאפיינים הנוחים שלו, הוא נוח לגידול ביתי או משרדי, והוא משרה אנרגיה חיובית ואווירה של אושר לסובבים אותו. יש המאמינים שהצבת עץ האושר באיזור הכניסה לבית, תביא איתה דברים טובים שיכנסו אל תוך הבית. עם כל הסגולות המיוחסות לו, משמש עץ האושר מתנה מושלמת לחברים, בני משפחה, קולגות במשרד או אהובים.

איך מגדלים את עץ האושר?

היה קצת מבאס אם עץ האושר לא היה גורם לנו אושר בצורת גידולו, ולכן הוא מביא איתו צורת גידול פשוטה במיוחד שלא תדרוש מכם הרבה. העץ אינו רגיש לקור ולכן הוא מתאים גם למבנים פנימיים שבהם דולקים מזגנים עם טמפרטורה קרה, והתאורה שלה הוא זקוק היא תאורת צל – שנמצאת גם היא בתוך מבנים. רצוי להעניק לעץ האושר כמה שעות שמש ביום כדי שעליו לא ינשרו.

האדמה של עץ האושר היא אדמה עשירה, ויש לשמור אותה לחה לאורך כל הזמן. איך עושים את זה? פשוט מאוד. השקייה פשוטה של פעם בשבוע תעניק לאדמה ולעץ עצמו את מה שהם צריכים כדי להישמר בצורה הראויה, וטבילה של העציץ במלואו במים לצורך שטיפת המלחים של פעם בחודש תשלים את העבודה באופן מושלם.

נשמע קל מאוד

בהחלט, הטיפול והגידול של עץ האושר הוא פשוט וקל ביותר, ולכן רבים שמחים להחזיק אותו כפריט נוי במשרד או בבית.

מה המחיר של עץ האושר?

עץ האושר נמכר על ידי חנויות רבות ועל ידי משתלות רבות, ולכן המחיר שלו עשוי להשתנות בהתאם למשתלה או החנות שבהן תבחרו לרכוש אותו, וכמו כן המחיר ייקבע גם בהתאם לגודל העציץ. בגדול טווחי המחירים נעים בין 30 ש"ח עבור עץ האושר בעציץ קטן יחסית ועד 70 ש"ח עבור עץ האושר בעציץ גדול יותר. אז בחרו לכם את עץ האושר המתאים לכםותאמינו לנו – אתם בדרך להיות מאושרים!

עץ האושר – עציץ קטן בכלי של 8*8 ס"מ 30 ש"ח
עץ האושר בכלי בינוני 70 ש"ח

 

עצים לגינה

עצים לגינה

עצים לגינה יכולים לשדרג את הבית, הקליניקה והמשרד. בחרו מבין מגוון ענק של אפשרויות את העץ המועדף עליכם ביותר

Read More »
עץ פיטנה

עץ פיטנה

מדינת ישראל מציעה שפע צמחיה ריחנית, צבעונית ומגוונת, ואזרחי ישראל מוזמנים להנות מגידול צמחים באופן ביתי. בין אם מדובר על צמחים קטנים ובין אם על

Read More »
עץ האהבה

עץ האהבה

עץ האהבה הוא לא רק בעל שם חינני שעושה חשק לגדל אותו ביחד עם בן או בת הזוג שלכם, הוא גם אחד הצמחים הכי נוחים,

Read More »
עץ אבוקדו

עץ אבוקדו

אבוקדו הוא אחד הפירות הכי טעימים שיש, והוא מגיע אלינו בעיקר בעונת החורף הקרירה והגשומה, עם סוף הקיץ שהביא איתו תנאים אידיאליים לגידול והבשלה של

Read More »
בונסאי

בונסאי

גידול צמחים באופן ביתי מביא איתו צבע, אופי והמון חן לתוך הבית. אנשים רבים גילו את אמנות גידול הצמחים בשנים האחרונות, והמון מרפסות היום מעוטרות

Read More »