לקראת היום המאושר בחייכם, תצטרכו להצטייד בזר כלה מעוצב לכניסה לחופה וכן ליום הצילומים עצמו. זרי כלה מוצעים על ידי מאות משתלות ברחבי הארץ, שמציעות זרי כלה מעוצבים, בעיצובים קלאסיים, מודרניים, צבעוניים יותר או "חלקים" יותר. זרי כלה בדרך כלל נאספים בבוקר האירוע, כך שלא תידרש מכם יכולת גידול מסויימת, אולם יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפני שתרכשו זרי כלה. איך תדעו אותם? ובכן, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן עם המאמר שיעשה לכם סדר.

זרי כלה – איזה כדאי לבחור?

בחירת זרי כלה נעשית בגדול לפי הטעם. יש כלות שמעדיפות זרים עם פרחים בשילובים מיוחדים כמו צבעים כחולים עם צבעים ורודים, צבעים צהובים עם צבעים סגולים ועוד, ויש כלות שמעדיפות זרים עם פרחים קלאסים יותר– פרחים לבנים, פרחים ורודים, פרחים בצבע אפרסק עדין ועוד.

כמו כן, קיימים סוגים של זרי כלהמרהיבים וגדולים יותר, וקיימים סוגים של זרי כלה קטנים יותר וצנועים יותר. הכל תלוי באופי של הכלה ומה בדיוק היא אוהבת. ביום כמו יום החתונה שלכם, אתם צריכים לעשות בחירה עם לב שלם, ולכן לכו עם מה שבטוח ייראה בעיניכם טוב.

איך לשמור על זרי כלה?

בין אם תאספו את הזר בבוקר האירוע ובין אם יום לפני, כדאי לשמור עליו כמו שצריך כדי למנוע מצב שבכניסה לחופה אתם צועדים עם זרי כלה מיובשים, נבולים ומכוערים. זרי כלה נמסרים אליכם רעננים ויפים וכך בדיוק כדאי לשמור עליהם. בדרך כלל ואזה עם מיםתספיק כדי לשמור על זרי כלה במצב לא פחות ממעולה, אולם במקרים של פרחים מסויימים תקבלו מהמשתלה גם ספוג ירוק שישמור על הזר רענן.

כדאי להתייעץ עם המשתלה בזמן הרכישה לגבי אופן השמירה האולטימטיבי עבור הזר הספציפי שתבחרו. את הזר ניתן לשמור בצל, היות ומדובר על פרחים שמגיעים אליכם כבר במצב פתוח, ואינם צריכים את אור השמש על מנת להיפתח.

כמה זה עולה?

תעשיית החתונות היא תעשייה שאוהבת להרקיע שחקים עם מחיריה, אולם בכל הנוגע לזרי כלה המחירים הם מחירי פרחים סטנדרטיים לחלוטין. זרי כלה מגיעים בדרך כלל במחירי שנעים בין 220 ש"ח לבין 650 ש"ח, הכל תלוי בעונת החתונה ובפרחים האופציונליים שצומחים בה, המשתלה שאצלה תרכשו את הזר, סוגי הפרחים שתבחרו, שילובי צבעים וזני פרחים ועוד. בטבלה המצורפת סיכמנו עבורכם כמה מסוגי הזרים הבולטים, על מנת להפוך לכם את בחירת זרי כלה לפשוטה יותר. שיהיה המון מזל טוב!

זר כלה – ורדים בשילוב צבעי ורוד אפרסק, ורוד בהיר ולבן – גודל סטנדרטי 250 ש"ח
זר כלה עם סחלבים לבנים וורדים ורודים 450 ש"ח
זר סחלבים לבנים מפואר – גודל גדול 650 ש"ח
זר ליזיאנטוס סגול מעוטר גיבסנית ועלי מגנית 239 ש"ח