אודות

 
משלוחי פרחים

 

 

חנות הפרחים "זרי דפנה" היא למעשה חנות בוטיק לפרחים והצוות המקצועי בחנות מכין "יצירות אמנות" מפרחים בנוסף לזרי פרחים וסידורים קלאסיים.
 
את כל הפרחים המשווקים ונמכרים על ידינו בחנות אנו קונים ישירות ממגדלי הפרחים ובכך אנו מרוויחים פעמיים גם מכינים זרי פרחים מפרחים שרק עתה נקטפו ומחזיקים תקופה ארוכה במיוחד וגם חוסך לכם הצרכנים את עלויות התיווך של סיטונאי הפרחים.
בשל העובדה שאנו מוכרים מגוון של מוצרים במחירים סבירים אנו נהנים מתחלופה מהירה של פרחים ואנו יכולים להבטיח פרחים טריים יפים וחזקים תמיד ובמחירים תחרותיים ..!
 
אנשים רבים מוצאים עצמם מתלבטים בכל הקשור לקניית פרחים או צמחים אם למטרה רומנטית או  כמתנה וכוליי, אצלינו בזרי דפנה שמנו לנו למטרה לייעץ ולחנך לאהבת הפרחים ,חשוב לנו מאוד שמי קונה אצלינו זרים או כל דבר אחר יקבל את מקסימום התמורה לכספו בכדי שיוכל להנות ולהעריך את השמחה שמכניסים הפרחים לחיינו ,לכן נשמח לעזור ולייעץ לכל המתלבטים ללא כל התחייבות מצדכם,הרגישו חופשיים להתקשר אלינו ולקבל עצה והסבר.
 
בכדי שתוכלו ליהנות מזרי הפרחים סידורי הפרחים  צמחי הנוי והסחלבים המיוחדים שלנו, לא רק בחנות הפיזית שלנו הנמצאת בגבעת שמואל, הקמנו אתר אינטרנט מושקע מקצועי ומוביל בתחומו כאשר תוכלו להתרשם שבכל נקודה באתר יופיע מספר הטלפון שלנו לכל שאלה בנוגע למוצר באתר,
 
באתר חנות הפרחים "זרי דפנה" תוכלו להתרשם ממגוון רחב של זרי פרחים  לכל אירוע,סידורי פרחים מיוחדים ואומנותיים וכן מוצרים משלימים רבים כגון : יין , שוקולדים, חבילות שי  זרים מתוקים, צמחים ,עציצים וסחלבים,פרחי משי,אגרטלים וחפצי נוי,וקישוטים מיוחדים .
 
על ידי מחשוב כל ההזמנות הנעשות בטלפון ודרך אתר האינטרנט אנו שולטים ומפקחים על כל הזמנה , ועל שמירה על לוח זמנים קפדני בנוגע למשלוחי הפרחים שישלחו על ידכם , אנו אימצנו את כל כללי אמון הציבור ופועלים לפיהם.
 
בכל משלוחי פרחים תוכלו להיעזר ולפנות למוקד ההזמנות ולוודא מהו הסטאטוס של הזמנת משלוח הפרחים, 
 
תוכלו להעזר באתר האינטרנט שלנו לשירות תזכורות לימי הולדת ומועדים מיוחדים של האנשים החשובים לכם, ואפילו מגוון ברכות לכל אירוע שיעזרו לכם להפוך את הזר למשלוח פרחים חם ואישי מהלב, וגם קיבצנו בשבילכם מידע אודות סוגי פרחים אותם ניתן להשיג בחנות ולכל פרח צירפנו תמונות פרחים אשר יעזרו לכם לדעת כיצד נראה כל אחד מן הפרחים
 
אנו בחנות הפרחים זרי דפנה יודעים כמה חשוב להיות מעורבים חברתית ולדאוג לתרום לקהילה המקומית שלנו, ואנו מאמינים כי למעשה צריך להחזיר לקהילה של אנשים החוזרים לבקר בחנות שלנו מידי שבוע, וכפי שהזכרנו באחד המאמרים צריך לדעת איך – לתת!
 
  


צוות זרי דפנה פנוי לכל שאלה
במרכז ההזמנות 03-5328835
 
ובחנות משלוחי הפרחים האינטרנטית החדשה

מפת הגעה לזרי דפנה-


 זרי דפנה היא אחת מהחנויות /חברות בבעלותינו .המשך גלישה מהנה באתר הפרחים שלנו - זרי דפנה .
 

 

חזרה לדף הבית של זרי דפנה – משלוחי פרחים ומתנות