תמונות סחלבים

סחלבים

תמונות סחלבים

 בחנויות פרחים מובחרות בארץ ובעולם ניתן להתרשם מצמח הסחלב המפורסם THE ORCHID, הסחלב הוא למעשה שייך למשפחת הצמחים בסדרה האספרגאית משפחת צמחים זו היא משפחת הצמחים הגדולה ביותר, בזכות שיטות מיוחדות לסיווג הסחלבים ויצירת סוגי סחלבים חדשים עם פרחים מרהיבים מספרם של הסחלבים אינו ידוע אך הוא מוערך בלפחות 26 אלף מינים.

הסחלב גדל בעיקר באזוריים טרופיים בשל תנאי מזג האוויר והלחות הדרושים לחיי הצמח אך עם זאת ניתן למצוא מינים של סחלבים ברחבי העולם וכמו כן בישראל מגדלים סחלבים תוך שימת דגש על התאמת התנאים המיוחדים הדרושים לגידולם.

 כפרח נוי הסחלב הינו אחד הצמחים הנפוצים בעולם וזאת אודות לחוזקו של הפרח , צורתיו השונות ושלל צבעיו המשתנים ממין סחלב אחד למשנהו, צבעו וצורתו נקבעים על פי שיטות הסיווג וההכלאה השונות.
לפרח הסחלב קיימים מעל 100.000 סוגי הכלאות.

צמח הסחלב הינו צמח רב שנים וחד עונתי הוא מלבלב מספר חודשים בשנה ולכן מהווה קניה מושלמת בחנות פרחים משום שהוא מחזיק בעזרת טיפול נכון תקופה ארוכה מאוד והיחס בין התמורה למחיר משמעותי מאוד.

הסחלב לרוב מגיע בשתיל פלסטיק שקוף בכדי לתת אור לשורשיו החיוניים לגידולו אך לאחר הלבלוב ניתן לשים את הסחלב במגוון כלים מחומרים וצבעים שונים.

                       

 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                   לרכישת משלוח פרחים


אצלנו בחנות הפרחים זרי דפנה ניתן למצוא סחלבים בשלל צבעים וסוגים שונים אשר מגודלים ברחבי ישראל ומשווקים במגוון ווריאציות. שתיל סחלב בודד, שתיל סחלב כפול ואפילו אגרטל גדול עם עשרה סחלבים שפריחתו עוצרת נשימה. כמו כן ניתן להוסיף לסחלב כלי חרס צבעוני בהתאם לצבע הפרח להתאמה מושלמת ולמתנה מושלמת.

 דוגמאות למיני סחלבים :

מידי פעם אנו בזרי דפנה נעדכן את מאגר תמונות הפרחים אצלנו באתר ונוסיף תמונות פרחים חדשות ואיכותיות אשר נצלם אצלנו בחנות או היישר מן השדה או מגדל הפרחים, אנו מאמינים כי מי שיוכל ליהנות מידע על הפרחים ולהסביר עליהם מילה או שניים יוכל ליהנות מזרי הפרחים ומשלוחי הפרחים שהוא מזמין בייתר קלות.
תמונות פרחים
הם כאן ובשבילכם תהנו ותורידו אותם באופן חופשי לשימוש פרטי ולא מסחרי בלבד
כמו כן תוכלו למצוא באתר צמח השדה מגדיר צמחי בר בישראל - המילון השלם לכל פרחי וצמחי הבר בארצנו