פרחים רמת גן שדרות ירושלים

 פרחים מלבלבים וריחניים מעשירים כל מקום וכל אירוע, ולעיתים, אנשים משתמשים בפרח אחד כדי לקשט את לבושם. פרח בכיס של ז'קט חליפה מקובל במקומות שונים. פרח בשיער של אישה יוסיף לה לווית חן. וזר כלה יפה ירשים את כל מי שרואה אותו, ולעיתים, הפרחים אמורים לסמל בנוכחותם אירועים שונים. מכונית חתן כלה מקושטת תמשוך את העין של העוברים ושבים, זר אבל על אנדרטה יסמל עצב וגעגוע, ועוד. לעיתים מניחים סידור פרחים לצורך השריית אווירה נעימה.  סידור פרחים בחדר המתנה של מרפאה ישדר לבאים מסר מרגיע ,ועוד. וכמובן, קיים המנהג הידוע של מתן תשורות של זרים לאירועים חגיגיים בימים מיוחדים, שנועדו להבהיר למקבלים את היותם אהובים ויקירים.

 
ב"זרי דפנה" נמכרים פרחים מסוגים שונים ובצורות סידור שונות. יש זרים גדולים וקטנים. יש כאלו שמורכבים מפרח מזן אחד, ויש כאלו שמשולבים בהם מספר פרחים. לכל זר יוצמד מחיר אחר, והמטרה היא שכל לקוח ימצא את הזר המתאים לו מבחינת הגודל והמחיר. סידורי הפרחים השונים מיועדים למטרות שונות, ואנשים משתמשים בהם באירועים שונים. מפיקי אירוע רשמי,כלכלי, תרבותי, עסקי או אחר יבקשו סידורי פרחים גדולים לבמות, או קטנים ועדינים לשולחנות הדיונים, מארגני חתונות ירצו להכין סידורי פרחים לבמת החופה, למכוניות החתן כלה, לשולחנות האוכל או ההגשה ולעוד. שזרי בחנותנו יודעים לעשות את כל הסידורים הללו במומחיות ויצירתיות גדולה.
 
ניתן לשוטט באתר החברה ולמצוא את המתנות האהובות על כל אחד, ולאחר מכן להזמין משלוח. שירות המשלוחים של החנות מקצועי ואמין מאוד, ולכן, המשלוח יגיע בצורה מושלמת, ובזמן שנקבע למקבל. השירות ניתן בעיר רמת גן, ולמעשה, לכל אזור המרכז. לעיתים, המשלוח נעשה לבית הלקוח, לבתי חולים, למקומות עבודה וגם, חלילה, לבתי עלמין שונים שבאזור. לקוחות של "זרי דפנה" יכולים ליהנות מהשירות האדיב והמקצועי של מנהלים ועובדים שיש להם ניסיון מצטבר בן שנים רבות בתחום. העובדים יכולים לסייע ללקוחות מתלבטים בנושאים שונים, כמו בחירת הפרח המתאים לאירוע, צורת טיפול בפרח ושימורו, ועוד נושאים חשובים.