פרחים רמת גן נגבה

יש סידורי פרחים שממגנטים את המבטים של הצופים בהם למשך דקות ארוכות. אפקט כזה הוא אחד מיני רבים, ואחד המרשימים בהם, שנוצר עקב שילוב של פרחים יפים ועיצוב יצירתי. הרבה סידורי פרחים מהממים כאלו ואחרים ,ועוד סוגי זרים מיוחדים ניתן למצוא ב"זרי דפנה", בחנות ברחוב נגבה ברמת גן. השזרים שמכינים את סידורי הפרחים מנוסים מאוד, ומשתמשים בשלל אלמנטים לקישוט הסידור. הפרחים עומדים, כמובן, במרכז הסידור, והם יגיעו בכלי יפה שעשוי קרמיקה, זכוכית , עץ ועוד, ואלו מבליטים את יופיים, וכך נוצר סידור פרחים שיש בו הרמוניה של צבע, ריח, וצבעוניות. לכן, לקוחות רבים אינם נשארים אדישים לסידורים שכאלו, ומזמינים אותם ליקיריהם, או לעצמם.
 
באירועים פרטיים או עסקיים ותרבותיים מתוקשרים,  ירצו המפיקים לשלב סידורי פרחים במקומות שונים. סידור פרחים ססגוני יוסיף חן רב לאווירה מעונבת ומכופתרת של פורום בנושאים כבדים ורציניים. סידור שיהיה בקדמת הבמה או על שולחן הנציגים השונים יוסיף רבות, לכל הנוכחים בדיונים. סידור פרחים בצורת שער קשתי פורח, או בצורה אחרת ירגש את הכלה ואורחיה בטקס החופה, זרי אבל מרשימים יוסיפו הדרת כבוד לאנדרטאות בימי הזיכרון, ואת כל הסידורים האלו, ורבים אחרים, יודעים להכין ב"זרי דפנה". הפרחים שבהם משתמשים עובדי החנות הינם טריים ורעננים, ומבוססים על מבחר מפרחי העונה השונים. 
 
ניתן לראות זרי פרחים וסידורי פרחים באתר של "זרי דפנה", והאתר המרשים ידידותי לכל מי שמחפש את מבוקשו. מומלץ לצרף לפרחים גם תשורות נחמדות מהמבחר שיש באתר, כמו: שוקולדים, יינות וליקרים, בובות נוי, בלוני הליום ועוד. זר פרחים שמצורף אליו שי נאה שכזה יעשיר את חווית המקבל. המשלוחים של "זרי דפנה" מגיעים לכל מקום ברמת גן, כמובן, וכמו כן, לכל מקום באזור המרכז, והם יגיעו ליעדם כאשר הזרים והפרחים שמורים כהלכה בשעת העברתם. יש רבים שרוצים לנצל את שירות המשלוחים האיכותי של "זרי דפנה", מאחר וזה חוסך זמן יקר, ובמקרים רבים זה נוח מאוד מסיבות מגוונות לאנשים שונים. שירות מקיף כולל ואיכותי שכזה הוא שירות שמרשים את הלקוחות