פרחים רמת גן הרואה

 רמת גן היא עיר מרכזית בתוך גוש דן הרחב, ויש בה אוכלוסייה גדולה וכן פעילות עסקית ענפה. התושבים, העובדים ואנשי העסקים נהנים מרמת שירותים גבוהה בתחומים שונים, ורבים מהם נזקקים לשירותים של חנויות פרחים מעת לעת. יש תודעה גבוהה מאוד לשימוש בפרחים לצרכים שונים ובראשם: הענקת זרים לאירועים חגיגיים שונים, לאירועים עסקיים, תרבותיים, לטקסים שונים ועוד.  באירועים השונים משתמשים במגוון פרחים אשר מגיעים כזרים, כבודדים, במסגרות של סידורי פרחים ועוד. "זרי דפנה" מטפלת בכל הנושאים השונים הקשורים בעולם הפרח במקצועיות רבה, ולמנהלי ולעובדיה יש ניסיון רב בתחום, ולכן, כל לקוח יכול ליהנות מהשירות שהיא נותנת בתחום.

 
השירות מקיף מגוון נושאים שכוללים שימוש בפרחים איכותיים טריים, טיפול נכון בהם שמסייע להם להישמר בצורה טובה, ומאפשר יצירת זרים רעננים או סידורים מיוחדים בכל יום, ולכן, הלקוח יודע שהפרחים יישמרו אצלו רעננים לזמן ארוך יחסית. השירות היעיל מתבטא בחסכון עצום בזמן, ניתן לראות את הפרחים המתאימים על ידי שיטוט באתר האינטרנט המושקע והידידותי של "זרי דפנה", בחירת הזר המתאים, ובקשה לשליחתו ליעדו. ניתן למצוא גם מתנות משלימות, כמו: שוקולדים, פרלינים, יינות ליקרים ועוד. עובדי "זרי דפנה" יכולים לסייע במתן עצות וטיפים שיעזרו לכל מתלבט לבחור את הזר המתאים, שאותו הוא מייעד ליקירו. לאחר הבחירה, ימסרו השליחים את הזרים במועד שנקבע. ובמקרים מסוימים, המשלוח ייעשה חינם, על פי גודל ההזמנה.
 
השירות כולל גם ידע וניסיון רב שתוצאותיו נראים בסידורי הפרחים היצירתיים והמקוריים שיש באתר. יש גם זרים גדולים וקטנים ומרשימים שמתאימים לכל כיס , ולכן, כל אחד יכול למצוא את מבוקשו . האתר והחנות, ססגוניים, ופורחים, ולכן, נעים לשוטט בהם ולראות יצירות עיצוב מיוחדות שיכולות להרשים הן את המזמין, והן את מקבל המתנה. אספקה קבועה של פרחים עונתיים מבטיחה מגוון גדול לאורך כל השנה, ובנוסף, משתמשים שזרי הפרחים באלמנטים שונים של קישוט שמייפים את סידורי הפרחים, כמו: כפיסי עץ מיוחדים, חלוקי נחל, אבני נוי וחן, חרוזים מיוחדים, ואפילו פרלינים מתוקים שמצמידים לסידורי פרחים מסוימים.