פרחים רמת גן ארלוזרוב

 לפרחים יש יכולת מוכחת לנגוע בנפשם של אנשים מכל הסוגים. אי אפשר להישאר אדיש למראה פרח יפה, ולניחוח משכר שנודף ממנו, ולכן, פרחים נמצאים בכל מקום, ומקשטים אנשים ואירועים. לעיתים הנוכחות שלהם ברורה וחזקה, והם נמצאים במרכז העניינים, ולעיתים הם ברקע, אבל משדרים את עובדת קיומם. באירועים חגיגיים הנוכחות שלהם בולטת. בחתונה מושקעת יש פרחים בהרבה מקומות. יש זר כלה שהולך איתה כל הערב, יש צורך לקשט את המכונית חתן כלה שעימה מגיעים לאולם קבלת הפנים, יש את סידורי הפרחים בחופה עצמה, את הפרחים שמפזרים על שביל הגישה לחופה. לעיתים, יש את הפרח הנעוץ בכיס החליפה של החתן, וכמובן, סידורי פרחים, או זרי פרחים, על שולחנות האוכל או שולחנות הגשת האוכל. 

 
"זרי דפנה" עוסקת בכל מה שקשור בעולם הפרחים ומכירתם ללקוחות שונים. צוות העובדים הנאמן משקיע רבות בקליטת הפרחים מהספקים, שימורם, הכנת זרים וסידורי פרחים ועוד. הצוות יכול לתת עצות ללקוחות, והדרכות שונות בכל נושא הטיפול בפרחים ובאחזקתם, והוא יעשה זאת בסבלנות רבה ובהרבה אהבה. כל מי שמשוטט באתר של "זרי דפנה" או מגיע לחנות בארלוזרוב רמת גן, יכול להבחין בשפע הזרים וסידורי הפרחים ובאיכותם. בנוסף, ניתן לקבל מבחר גדול של מתנות נלוות, כמו: יינות, שוקולדים ופרלינים שונים, בלוני הליום ועוד. כל אחד ישמח לקבל זר או סידור פרחים ליום הולדתו שמצורפת אליו עוד מתנת תשומת לב כזאת, יש אנשים אשר יביאו את הזרים ויגישו אותם אישית בצרוף מילות ברכה, ויש אחרים, שיעדיפו לשלוח אותם על ידי שליח.
 
משלוחי הפרחים מגיעים לכל מקום באזור המרכז, ולקוחות רבים מנצלים זאת. משלוח חוסך זמן לאנשים רבים, אולם נותן עוד דברים. יש אנשים שחושבים שזר פרחים מגביר את אלמנט ההפתעה ומעצים את הריגוש. לאחרים הבאת פרחים באמצעות שליח מועדפת בגלל סיבות אחרות כמו יצירת סוג של אמירה , רשמיות, תשומת לב ועוד דברים שחשובים לשולח. לעיתים, שליחת פרחים נעשית מתוך רצון של תשומת לב מיוחדת למקבל, וזה דבר נכון לעשות.