פרחים פתח תקווה קפלן

בפרחים צריך לטפל בהמון אהבה, ברגישות ובתשומת לב מיוחדת. בחנותנו, בקפלן פתח תקווה, עושים זאת בתשומת לב והקפדה, והתוצאה נראית לעין כל העת, וכל פעם מחדש. ניתן למצוא בחנות זרים פרחים מסוגים שונים וסידורי פרחים מהממים ביופיים. כל אחד ישמח לקבל זר פרחים במתנה לקראת אירועים מיוחדים ובעצם בכל עת שהיא. פרחים נאים לעיניים, מריחים נהדר ועושים טוב על הלב, וכל בית, מקום עבודה או מקום ציבורי אשר יש בו נוכחות מרשימה של פרחים ייראה עוד יותר מזמין וחיוני. ב"זרי דפנה" מקפידים על מכירת פרחי העונה, ויש מגוון גדול מאוד של פרחים צבעוניים מסוגים שונים. הפרחים הינם טריים, איכותיים ורעננים והלקוח ייהנה מהם.
 
יש אפשרות להכין סידורי פרחים יפים לאירועים שונים. אירוע משפחתי כמו חתונה ,בר ובת מצווה, ברית, לידה ועוד, הם אירועים משמעותיים בחיי המשפחה, והם חייבים להיות מלווים בפרחים חגיגיים. בבתי עלמין מקובל להניח זרי פרחים בתום מסע ההלוויה, והנחת הזרים היא אירוע מכובד, ובעת לוויות ממלכתיות וימי זיכרון מיוחדים אירוע הנחת זרי פרחים הוא טקס מרשים, רציני ומוקפד. את כל הזרים הללו ואחרים ניתן להזמין ב"זרי דפנה", וניתן גם לבצע משלוחים למקום המיועד, כאשר יש אפשרות לקבל משלוחים בחינם על כל קניה בסדר גודל מסוים ומעלה. שליחי החנות יובילו את הזרים ואת סידורי הפרחים בצורה בטוחה בכלי הרכב השונים שמיועדים לכך.
 
פרחים מטבעם הם מלאי חיות, צבעוניים, ריחניים ונותנים הרגשת חיוניות לכל מקום, ונוכחותם מורגשת במיוחד באירועים רשמיים ומכופתרים. באולמות הרצאה, בכנסים,ועוד. בישיבות רציניות, בדיונים ובעוד פורומים כאלו נהוג להניח סידורי פרחים ענקיים על הבמות, וזרי פרחים על השולחנות, והדבר מעמעם במידת מה את האווירה הרצינית שאופפת פורומים שכאלו, ומשרה אווירה ססגונית ומכובדת. אצלנו ניתן להזמין סידורי פרחים, זרי פרחים ותשורות נלוות  לאירועים מיוחדים כגון אלו, וגם לכל מיני סוגי אירועים אחרים. צוות השזרים של החנות יודע להתאים את סוגי הפרחים ולעצב אותם בצורה נכונה. המגוון העשיר, הדיוק, השפע והעושר שמאפיין את הסידור, יוסיף לאווירה בכל מקום.