פרחים פתח תקווה משלוח

תושבי פתח תקווה וסביבתה יכולים ליהנות משרות משלוחי פרחים באזור מגוריהם. ל"זרי דפנה" יש מוניטין רב באזור, ושמה הטוב נבנה במשך כמה עשורים. "זרי דפנה" ידועה בשירות המקצועי והאדיב שלה, באיכות הפרחים הנמכרים בה, בעיצובים המסוגננים של זרי הפרחים לסוגיהם, במגוון המתנות המצורפים לזרים, וכמובן, בשירות המשלוחים שאף פעם לא מאכזב. מומלץ להתקשר לאחר שנכנסים לאתר "זרי דפנה" באינטרנט, ובוחרים את הזר המתאים לאירוע, ואז להזמין. לקראת סופי שבוע וחגים מומלץ לבצע את ההזמנה מספר ימים לפני מועד האספקה. כדי שיהיה אפשר להכין ולשלוח את הזרים בזמן.
 
כפי שניתן לראות, באתר יש שפע של זרים מעוצבים לאירועים שונים, ואת הפרחים בוחרים על פי מועדי פריחתם. אפשר לבחור פרחים מגווני אדום, ורוד, סגול ועוד, כמו: ורדים, אירוסים, נוריות ועוד, או פרחים לבנים כמו סחלבים, קאלות, שושנים ועוד. גם פרחים צבעוניים אחרים יכולים לעטר זר פרחים יפה שנשזר על ידי שזרים יצירתיים ומנוסים. ניתן לצרף לזר כרטיסי ברכה מיוחדים, ועוד סוגי מתנות נלוות כמו יינות, שוקולדים, בובות נוי ועוד. משלוח הפרחים ייעשה על ידי נציגי החנות באמצעי תעבורה שונים כמו מכוניות, רכבים דו גלגליים ועוד, וזרי הפרחים יהיו מוגנים כהלכה בעת המשלוח. ניתן לבצע משלוחים בחינם בהתאם לגודל הקנייה.
 
פרחים מקשטים אירועים שונים. אין כמו סידור פרים יפה שמונח על שולחן ליל הסדר, או שולחן של בית משפחה שחוגגת את ראש השנה. חגים אלו הם חגים שלקראתם יש עומס מטלות רב על החוגגים. החל מקניות, בישול, מציאת מתנות ועוד סידורים מהנים שדורשים זמן, ולכן, הזמנת זרי פרחים מ"זרי דפנה" מאוד מקלה על האנשים. משלוח פרחים בנסיבות מסוימות יכול לגרום לאלמנט הפתעה מיוחד וחינני אצל המקבל, בין אם זה, יולדת או חולה בבית חולים, חבר שמקבל תשומת לב, עובד חברה לרגל קידום בעבודה ועוד. המשלוח יכול להיות מאוד מרגש, דווקא כאשר הוא נשלח על ידי שליח. מקבל הזר יופתע וישמח מאוד, והטלפון למזמין הזר לא יאחר להגיע עם הרבה מילות תודה.