פרחים פתח תקווה לוחמי הגטו

 לפרחים יש נוכחות בכל מקום בו הם נמצאים. לעיתים, הזרים נמצאים אבל רואים אותם ברקע. לעיתים, הם נמצאים בקדמת הבמה כמו באירועי טקסים שונים, ובכל מקרה, אי אפשר להתעלם מהם. לעיתים, הם משמשים כתוספת חיננית, צבעונית וריחנית, כמו במקרה של זר כלה שנישא על ידה בעת קבלת הפנים, בצילומים ובטקס החופה. לעיתים, הפרחים מעבירים מסר כמו במכונית חתן כלה מקושטת בפרחים ביום הנישואין, ואשר אנשים מסובבים את הראש אחריה, מאחר והיא מושכת את תשומת הלב. גם פרחים שניתנים לשחקן כדורגל  אהוב במגרש הם סוג של הבעת תודה, וכמחווה לקהל, הוא זורק את הזר חזרה לאוהדים, ויש אין ספור דוגמאות נהדרות כאלו. ניתן להשיג זרי פרחים לכל האירועים הללו, ורבים אחרים, בחנותנו שבכתובת הנ"ל. 

 
עיסוק וטיפול בפרחים מחייב ידע מקצועי רב, תשומת לב מיוחדת, והמון אהבה ורגישות. צריך לדעת לבחור את הפרחים הנכונים, לדעת לשמר אותם, לשמור על רעננותם. ב"זרי דפנה" יש צוות עובדים מסור, מנוסה ומקצועי, וכל הטפול בלקוח ייעשה בצורה הטובה ביותר. החל בקבלת ההזמנה, הכנת הזר המתאים, או הסידור הרענן, וכלה במשלוח הזרים עד הבית, במידת הצורך. כל מה שצריך לעשות זה להתקשר לחנות באמצעות הטלפון או המייל, ולהקפיד להזמין את הזר המתאים. ניתן לראות דוגמאות רבות באתר, וניתן לבקש תוספות מיוחדות לכל זר, עציץ או סידור.
 
משלוח הזרים ייעשה חינם בתמורה לקנייה בסכום מסוים, ויש מבצעים שבמסגרתם גם מצרפים בלוני הליום חינניים כתוספת. בלוני הליום בצירוף זר פרחים מקסים יכולים להתאים במיוחד לילדים וצעירים בגילאים שונים, אבל גם למבוגרים. בחנות הפרחים בלוחמי הגטאות בפתח תקווה ניתן למצוא גם אגרטלים יפים, עיצובי פרחים לבתים , פרחים מלאכותיים, ועוד. יש יתרון רב לכל לקוח בעת הזמנת  סוגי פרחים ב"זרי דפנה", במיוחד, כאשר איכות הפרחים והזרים היא גבוהה, עיצוב הזרים מהמם ביופיו, והשירות מגיע עד לבית המזמין או לכל מקום אחר. כמו: בתי חולים, מקומות עבודה, בתי עלמין, אולמות הופעות ועוד מקומות שמומלץ לקשט בפרחים.