פרחים פתח תקווה כפר גנים

 כאשר נכנסים לחנותנו מבחינים מיד בשפע הפרחים הצבעוניים שקיים, ומיד שואפים את הניחוחות שהם מדיפים. אפשר להתבלבל מהמגוון הגדול שיש, ומוכרינו ישמחו לעזור לכל אחד לקבל החלטה. יש פרחי עונה במבחר צבעים ובמחירים שונים, וצריך להתאים את גודל הזר ואיכותו לסוג האירוע. יש אנשים שיביאו זר של גלדיולות גבוה ומרשים, אחרים ייקחו נוריות קטנות ומתוקות, או קאלות לבנות ויפות, ואפשר לעשות זרים שמשלבים בהם סוגי פרחים, בתוספות ענפי קישוט ועוד. הכול יהיה ארוז בנייר יפה או ברשת מתאימה , כך, שמקבל הזר ייהנה מתשומת הלב שנועדה רק לו. זר פרחים תמיד עושה טוב ללב ולנשמה, כי הפרחים, מטבעם, הם עליזים ופורחים.

 
הפרחים שיש ב"זרי דפנה" הינם טריים, מרשימים ורעננים כל ימות השנה. הם נבחרים בקפידה על ידי מנהלינו, ונשמרים בצורה טובה כל העת. העובדים יכולים גם לתת ללקוחות טיפים ועצות טובות שיסייעו להם בשמירה על טריות הפרחים. ניתן למצוא באתר האינטרנט המושקע של" זרי דפנה" מתנות נלוות לזר הפרחים שמשלימות את חווית המקבל, ולכן, מוצעים גם שוקולדים, בלונים, אגרטלים ועוד אביזרים בעיצובים יפים.בחנות בכפר גנים בפתח תקווה ניתן להזמין סידורי פרחים לאירועים, כמו: חתונות, בר מצוות, בריתות, ועוד. לקראת אירוע של חתונה תרצה הכלה להחזיק זר כלה יפה שיוסיף למראה שלה. ובנוסף, ירצו בני הזוג לקשט את הרכב שעימו הם מגיעים לקבלת הפנים. והפרחים מקנים את החגיגיות הנדרשת למכונית.
 
טיפול ועיסוק בפרחים הוא מהנה מאוד, ומנהלי "זרי דפנה" עושים זאת באהבה רבה ובמגע אישי עדין. סידור פרחים דורש חוש יצירתי מיוחד, והשזרים של החנות נעזרים באלמנטים שונים לעיצוב ולקישוט. הם גם נעזרים בחומרים שונים שתפקידם להדביק, לקשור ולתמוך בפרחים השונים. הסידור מונח על מצע ספוג בתוך כלי עשוי מחומרים כמו: קרמיקה, זכוכית, עץ ועוד. יש סוגי סידורי פרחים ואת רובם ניתן למצוא בחנות. יש סידורים שמוזמנים לאירועים פרטיי ואחרים, לאירועים ציבוריים, ולכל סידור צריך להתאים פרחים מכמה סוגים ובצבעים שונים, כדי לקבל את ההרמוניה המתאימה.