פרחים פתח תקווה חיים עוזר

הפרחים מלווים בנוכחותם כל אחד בתחנות שונות של חייו. הפרחים תמיד נמצאים בסביבה, ומקשטים אירועים שונים , חגיגיים, רשמיים, עצובים ועוד. זר פרחים הוא מתנה נהדרת לכל אירוע, והוא יכול להיות מלווה במתנה אחרת, או כמתנה העומדת בזכות עצמה. יש אנשים אשר מביאים זרי פרחים לאירועים שונים, ויש אנשים אשר סתם מפנקים את עצמם או את אחד מבני המשפחה הקרובים אליהם בזר צבעוני ורענן. תושבי פתח תקווה וסביבתה יכולים ליהנות משרות אדיב, יעיל ומקצועי של החנות, אשר מוכרת זרי פרחים וסידורי פרחים שונים לכל אירוע. צוות החנות מנוסה ומקצועי, ויכול להכין זרי פרחים מגוונים ומיוחדים. בין אם זה לאירוע חגיגי כמו חתונה, בר מצווה,לידה ועוד,או אירוע רשמי כמו כנס, הרצאה וכדומה,
 
ניתן לשוטט באתר של "זרי דפנה" ולהתרשם מסידורי הפרחים ומהזרים שמוצעים בו. התמונות ממחישות את הצבעוניות הרבה, העידון הרב והגימור המושלם של הזרים המעוצבים בחנות, וכאשר זר הפרחים מגיע ליעדו, אפשר גם לנגוע בפרחים, להריח אותם ולראות מקרוב את ההשקעה בסידור. יש אספקת פרחים קבועה כל העת, מאחר ויש ביקוש גדול למוצרי החנות. לקראת סוף השבוע  וימי חג מתגברות הבקשות לשזירת פרחים ,ולכן, מומלץ לכל מי שרוצה להזמין זרים מיוחדים להקדים הזמנתו, על מנת שעובדי החנות ושוזרי הפרחים יספקו את הזרים במועד שנקבע.  בכל מקרה, תמיד ייעשה מאמץ לביצוע הזמנות דחופות.
 
הפרחים שנמכרים הינם טריים ורעננים כל העת, ויש הקפדה ברורה על כך. החנות מבצעת משלוחים בפתח תקווה וסביבתה, וניתן להזמין פרחים ועציצים מיוחדים למקומות שונים כמו לבתים פרטיים, למקומות ציבוריים כמו בתי חולים, למקומות עבודה, לבתי עלמין ועוד. הזרים יגיעו ליעדם על ידי השליחים עם אמצעי תעבורה שונים, ובכל מקרה, זרי הפרחים יהיו מוגנים בעת המשלוח. ניתן לצרף כרטיסי ברכה , מתנות, שוקולדים מתוקים, יינות וליקרים מובחרים ועוד פריטים שעושים שמח וטוב על הלב. כל אחד או אחת ישמחו לקבל מתנה מיוחדת, ריחנית ופורחת מבית היוצר של "זרי דפנה". גם נותני השי וגם מקבליו ייהנו מהאיכות של הפרחים.