פרחים פתח תקווה ההסתדרות

 טיפול בפרחים הוא עיסוק שנעשה בהרבה אהבה ורוך. מעבר לכך, צריך גם ניסיון וידע לא מבוטל שנרכש במשך שנים רבות. חנותנו היפה היא חנות שיש בה את כל הדברים האלו, ובשפע. יש בה מנהלים ועובדים מקצועיים שיכולים לתת לכל לקוח שירות אדיב ויעיל, לצד עצות מועילות בנושאים שונים שקשורים בעולם הפרחים. יש בה הרבה פרחים צבעוניים וריחניים אשר מטופלים על ידי העובדים בהמון תשומת לב ואהבה, והתוצאה בולטת לעין, והלקוחות יודעים להעריך את איכות הפרחים ואת רמת השירות הגבוהה שניתן עם חיוך מתאים , וחוזרים כל פעם לבצע קניה נוספת של פרחים.

 
צריך לראות מקרוב את הפרחים, להריח אותם ולבחור את הפרח המתאים לאירוע שלשמו הוא נקנה. פרחים מביאים במקרים רבים של שמחות, באירועים רשמיים, בקבלות פנים, במסיבות ולעיתים סתם כך כדי שיהיה נחמד בבית וטוב על הלב. פרחים מביאים גם בעת לוויות וטקסי זיכרון, והנחת זרים על אנדרטאות שונות, היא מעשה מרשים ומכובד. את כל סוגי זרי הפרחים הללו, ורבים אחרים נוספים, ניתן לקבל בפתח תקווה, בחנות שברחוב ההסתדרות באזור הקרוב אליכם, ובנוסף, ניתן לרכוש בה סידורי פרחים שונים שנועדו לאירועים כאלו ואחרים. הסחורה שמתקבלת ב"זרי דפנה" הינה טרייה, ויש הקפדה גדולה על כך, והכול נעשה לטובת הלקוחות הנאמנים ששומרים אמונים לחנות במשך שנים רבות.
 
יש אירועים רשמיים, עסקיים ואחרים, שלקראתם צריך להכין סידורי פרחים יפים. במקרים רבים הסידורים הגדולים מונחים על הבמה בחזית, ובמקרים אחרים הן יונחו על השולחנות השונים. נוכחות פרחים באירוע מעונב ותרבותי מוסיפה רבות לאווירה הרצינית שיש בו, ולעיתים תקבלנה הנשים שמגיעות פרח אחד ליד, ,ועובדה זאת תורמת לחוויה של ההשתתפות באירוע. "זרי דפנה" יכולה להיערך לאירוע כזה על פי הזמנה מראש, והיא תארגן את כל נושא הסידורים בצורה טובה ומקצועית. יהיה צורך בקבלת החלטות שונות, ביניהם בחירת סידורים, בחירת פרחים כולל סוג הצבע הדומיננטי המומלץ, ועוד. לאחר שייבחרו הפרחים, יעסקו "זרי דפנה" בהכנת סידורי הפרחים תוך כדי הקפדה על עיצוב מקסים, והרמונית צבעים נפלאה.