פרחים פתח תקווה ההגנה

 קניית פרחים לקראת אירוע חגיגי חשוב מופיעה ברשימת המטלות שחובה לעשות אותם. יש כאלו שמסתפקים בזר יפה וססגוני, ואחרים יעדיפו סידור פרחים אצילי ומרשים. המהדרין ירצו גם את זה וגם את זה, וברור למה. פרחים משדרגים כל אירוע ומוסיפים רבות לאווירה. הם משמחים את החוגג ומרשימים את אורחיו. הפרחים נשארים לאחר האירוע בתוך הבית ומזכירים את האירוע היפה לפרק זמן נוסף. אנשים רבים מקפידים שיהיו בבית אגרטלים יפים שמלאים בפרחים בכל אחד מימות השבוע, מאחר, ונוכחותם מוסיפה להם רבות, ונוסכת הרגשה טובה כל העת. בחנותנו, ברחוב ההגנה, ניתן למצוא מבחר גדול של פרחים עונתיים, ופרחים מיוחדים. ולכן, תושבי פתח תקווה והסביבה לא צריכים להרחיק לכת.

 
יש חשיבות גדולה מאוד לבחירת הפרחים, וב"זרי דפנה" מקפידים על רכישת פרחים טריים ורעננים כל העת. הם מטופלים בחנות ונשמרים בה בצורה קפדנית, וכאשר הם נמסרים ללקוח הם נראים כאלו זה עתה נקטפו, ולכן, גם יישמרו לאורך זמן רב במצבם. מנהלי ועובדי החנות יעזרו ללקוחות לבחור את הזרים הטובים והיפים, שיכולים להתאים לכל אירוע. יש זרים בגדלים שונים, באחדים משולבים סוגי פרחים שונים, ואחרים מורכבים מסוג אחד של פרחים בצבע אחד או במבחר צבעים. יש זרים גדולים וארוכים כמו פרחי סייפנים, ויש זרי כלניות, או ורדים קטנים וצנועים, ולכל זר יש את הייחוד שלו. כל לקוח יכול לבחור זר על פי טעמו, ועובדי החנות ישרתו אותו בתשומת לב גדולה, בחיוך ובהמון אהבה.
 
ניתן לראות באתר את סידורי הפרחים שנעשים, שהינם מגוונים מאוד, ומתאימים לאירועים ולמקומות שונים. יש סידורי פרחים לבמות, יש לשולחנות, ויש סידורי פרחים שנועדו למיקום בכניסה לאולם, או על במה שעליה נערך טקס חופה ועוד. יש סידורים זקופים ויש שכובים, והשזרים המקצועיים והיצירתיים ישקיעו זמן רב ומחשבה רבה בהתאמת הפרחים לכדי הרמוניה משגעת. הסידורים והזרים יכולים להגיע לבתי הלקוחות, או למקומות אחרים שונים, על ידי שליחי החנות ברכבים שונים, וניתן להוסיף מתנות שונות כמו: שוקולדים מיוחדים ומתוקים, יינות שונים, ועוד  על מנת לשדרג את המתנה.