פרחים פתח תקווה בר כוכבא

 אנשים אינם נשארים אדישים למראה פרחים יפים מכל סוג שהוא. כאשר הפרחים מאוגדים בזר ססגוני, אזי אפקט הרושם גדול יותר, וכאשר הם מסודרים בתוך כלי יפה עם סידור מעוצב, אזי יש התרשמות מיוחדת מההשקעה והיצירתיות. לכן, פרחים ניתנים במתנה באירועים שונים, ולאנשים שחוגגים, וגם סתם כך, כדי לגרום הנאה לסובבים אותם. אנו משרתים קהל גדול בפתח תקווה והסביבה. אפשר למצוא בחנות מבחר גדול מאוד של סידורי פרחים, זרי פרחים בגדלים שונים עם פרחי עונה שונים, וכמו כן, שלל מתנות תואמות כמו: יינות , שוקולדים ומתוקים שארוזים בחבילות מיוחדות, בובות נוי, בלונים ועוד. ניתן לראות את כל אלו באתר "זרי דפנה" היפה והמקצועי.

 
שזרי "זרי דפנה" מציגים באתר דוגמאות רבות לסידורי פרחים שונים. יש בהם סידורים זקופים ומיוחדים לשולחנות , יש אחרים שנועדו לקדמת הבמה שנמצאת באולמות הרצאות ודיונים, ויש סידורים של פרחים עדינים ומיוחדים, ועוד. הסידורים נמצאים בתוך כלים נאים שעשויים קרמיקה, זכוכית, עץ ועוד, והם נתמכים בענפים שונים ובפריטים נאים אחרים. כל שזר מקשט את הסידור באלמנטים שונים, ביניהם: חלוקי נחל, חרוזים יפים, אבני נוי אחרות, ועוד. התוצאה היא מאוד נאה לעין, ולעיתים רבות קשה מאוד ללקוח לבחור את הסידור המתאים, וצריך להודות, שזו בעיה טובה מאוד. יש לקוחות שרוצים סידורי פרחים מיוחדים עם פרטי קישוט מסוימים, והשזרים של "זרי דפנה" ישמחו להיענות לבקשה ולעצב זאת עבורם.
 
ניתן לבצע משלוחים לכל העיר ולסביבתה בהזמנה טלפונית, והם מתבצעים במהירות ובדייקנות. מקובל לבצע את המשלוחים בחינם בתמורה לקניה של מעל סכום מסוים. המשלוחים יגיעו ליעדם במועד שנקבע, והם מועברים בצורה בטוחה ומגוננת, ויימסרו למקבל עם חיוך יפה וענק. כל הפרחים שמשווקים על ידי "זרי דפנה" הינם טריים ורעננים. המנהלים והעובדים מטפלים בהם במומחיות גדולה ובאהבה רבה , והם נשמרים כל העת בצורה מטופחת, כך שהלקוח יכול ליהנות מהם לאחר הקניה. זר פורח בצירוף מתנה נחמדה ישמח כל אחד, במיוחד, אם הוא הוכן באהבה ובתשומת לב גדולה.