פרחים פתח תקווה בוטיק

 אין כמו פרח יפה נאה, ריחני וצבעוני כדי לקשט אירועים, להרגיע מתחים, לפייס אנשים ולתת הרגשה טובה ונעימה למי שנמצא בקרבתם. כאשר מדובר בזר פרחים ססגוני, אז הכול עוד יותר מרשים , וסידור פרחים אצילי ומושקע, מעצים עוד יותר את החוויה גם מבחינה ויזואלית ואמנותית. תושבי פתח תקווה והסביבה יכולים למצוא את כל אלה אצלנו ובשפע בלתי רגיל. מנהלי "זרי דפנה" חורטים על דגלם את כל מה שיפה ומיוחד בעולם הפרחים המורכב והססגוני. הם לא מהססים ומשקיעים את המיטב באיכות הפרחים, בהבאת המיוחדים שביניהם, בהשקעה בעיצוב, והכול נעשה כדי להרשים את הלקוח, ולגרום לו אושר רב בעת קניית הזר או סידור הפרחים לעצמו, או לאחד מיקיריו.

 
מנהלי המקום גם עורכים סידורי פרחים שונים לאירועים מורכבים, וניתן להזמינם לעיצוב סידורי פרחים בחתונות בכנסים ופורומים שונים, בועידות, בהרצאות, באירועי השקת מוצרים, ועוד.  השזרים של החנות יכינו סידורים שונים ביניהם סידורי במה, סידורי שולחן, סידורים למבואה בעת קבלת פנים, ועוד. ניתן לקשט גם מכוניות חתן כלה, ולהכין זרי כלה למעוניינות. הכול נעשה בצורה מקצועית, יצירתית ומוקפדת. ניתן להתקשר לחנות ולהזמין שירות אדיב ויעיל. לכל מי שמבקש להזמין זרים או סידורי פרחים, ניתן לבצע משלוחים לאזורים שונים בפתח תקווה והסביבה. הזרים יועברו בצורה מוגנת בכלי הרכב השונים של השליחים, ויגיעו למועדם בזמן הנכון.
 
במשלוח של פרחים יש סוג של הפתעה למקבל. במקרים רבים ההפתעה מעצימה את חווית קבלת המתנה, ולכן, זה מאוד נוח ונעים לבקש משלוח לאזור פתח תקווה, כאשר השולח נמצא, בעצם, באזור מרוחק של הארץ. תמיד ניתן להוסיף עוד מתנות למשלוח, כמו בלונים, ממתקים, שוקולד, יינות ועוד, מהמבחר שבחנות, ותוספות אלו משדרגות רבות את המתנה. שיחת הטלפון ממקבל המתנה תגיע במהירות ובהתרגשות, וגם נותן המתנה ירגיש טוב עם עצמו ברגעים אלו בגלל חווית הנתינה. פרחים ניתנים לאנשים אהובים ויקרים, לאנשים שרוצים לזכות בתשומת ליבם, לאנשים מוערכים, לאחרים שהגיעו להישגים שונים ומכובדים. פרחים ניתנים באירועים שונים, ואת כל סוגי הפרחים ניתן למצוא קרוב לביתכם.