פרחים פתח תקווה אורלוב

 זר פרחים שניתן במתנה יכול להיות פתרון מושלם לכל מי שמתלבט לגבי בחירת מתנה. פרחים יכולים להיות תוספת חיננית למתנה יפה, או מתנה שעומדת בפני עצמה. שתתן את תשומת הלב למקבל. בחנות ניתן למצוא את שני הדברים , פרחים ומתנות, גם יחד. יולדת בבית חולים תשמח לקבל זר פרחים מהמם למיטה כשלצידו אריזת שי של חטיפי שוקולד מתוקים. אדם שחוגג יום הולדת ישמח לקבל מהשליח זר או סידור פרחים מקסים יחד עם בקבוק יין איכותי, שאותו הוא יכול לפתוח בעת חגיגת יום ההולדת. שילוב של פרחים צבעוניים וריחניים יחד עם מתוקים, יין, בובות נוי ועוד הוא שילוב שייהנה כל אחד, ולכן, הוא מבוקש רבות ב"זרי דפנה"

 
צוות "זרי דפנה" מנוסה מאוד בהכנת סידורי פרחים וזרים מיוחדים. ניתן לראות ולהתרשם באתר מהשפע הצבעוני והמרשים שיש בו. ניתן להזמין תוספות או שינויים כמו תחתיות מיוחדות או כלים מיוחדים שבהם מכינים את סידורי הפרחים, אגרטלים , תוספות של פרחים יבשים לסידורי הפרחים, ושזרי החנות ישמחו לעשות זאת עבור הלקוחות. השזרים, מבצעים סידורי פרחים רב מערכתיים לאירועים. בחתונה, למשל, צריך לבצע קישוט של מכונית החתן כלה, עיצוב זר כלה, סידורי פרחים וזרים על השולחנות, בחירת אגרטלים, קישוט החופה והשביל אל החופה, ואפילו בחירת עלי הכותרת של הפרחים שמפזרים על שביל הגישה לחופה. כל התכנון והביצוע יכול להיעשות על פי הזמנה מיוחדת.
 
ניתן להזמין משלוחים לכל מיני יעדים בפתח תקווה ולמבחר ישובים בסביבה. המשלוחים יגיעו בדייקנות על ידי השליחים הנאמנים , והזרים יהיו מוגנים כראוי בעת העברתם. לקראת סופי שבוע וחגים יש ביקוש גדול לפרחי "זרי דפנה", ועל כן, מומלץ במקרים כאלו להקדים הזמנה. יש הקפדה גדולה מאוד על איכות הפרחים , והם נשמרים בחנות בתנאים טובים. יש כל העת אספקה של פרחים טריים, וצוות העובדים ישמח לסייע לכל לקוח בעצות שונות . אם זה בבחירת הזרים, בהתאמת הצבעים של הזר, בהנחיות מפורטות לשימור טוב של הפרחים, ועוד. כל העצות ניתנות באהבה וחינם אין כסף.