פרחים גבעת שמואל קניון הגבעה

 אנשים אוהבים להביא פרחים בהזדמנויות שונות, ובעיקר באירועים מיוחדים. לרובם אין בכלל התלבטות בנוגע לפרחים, וההתלבטות הגדולה היא איזה סוג של זר להביא מתוך המבחר שיש בחנות. או אולי לשדרג את המתנה ולהביא סידור פרחים מקסים שמקבלו יוכל להביט בו זמן רב וליהנות ממנו, ובנוסף, להוסיף עוד מתנה שמחה יחד עם הפרחים, כמו: שוקולדים, או יינות, בלון הליום ועוד. בחנות "זרי דפנה" שמוקמת בקניון הגבעה בגבעת שמואל ניתן למצוא את כל הפריטים האלו ובמגוון גדול מאוד, ולכן, לכל אחד תהיה התלבטות בבחירה. עובדי החנות ישמחו לעזור במקרים אלו ויוכלו לכוון את הלקוח לקנייה שמתאימה לו ביותר מבחינת האירוע וההשקעה הכספית הנדרשת.

 
כאשר עורכים אירוע חגיגי משפחתי אזי מומלץ להשקיע זמן ומחשבה בכל הנושא של סידור הפרחים. אם מדובר באירוע חשוב כמו חתונה, אזי, ההתלבטויות הינן גדולות יותר. יש צורך בהכנת זר כלה, בקישוט מכונית   בני הזוג שמובילה אותם לאירוע, בהכנת סידורי פרחים לחופה, לשולחנות, ולעיתים, למבואת הכניסה לאולם, בבחירת הפרחים לפיזור על השביל לחופה ועוד . שוזרי "זרי דפנה" הם בעלי ניסיון מצטבר בהכנת סידורי פרחים שונים, והם יסייעו בבחירת סוגי הפרחים וצבעם, וימליצו על סוגי סידורי פרחים מתאימים. כל הטיפים והעצות ייעשו בהרבה סבלנות, תשומת לב ואהבה. המטרה היא, שבני הזוג ואורחיהם ייהנו מסידורי הפרחים המיוחדים ביום החגיגי.
 
כל הפרחים שמשווקים על ידי "זרי דפנה" הינם טריים ורעננים, והנהלת החנות מקפידה מאוד בבחירתם, ולכן, הלקוחות יכולים ליהנות מהם זמן רב לאחר הקניה. ניתן לעשות משלוחים למקומות שונים באזור המרכז. קבלת זר פרחים על ידי שליח היא אירוע מרגש מאוד, ולעיתים, הוא עולה בעוצמתו על קבלתו פנים אל פנים. ההפתעה עושה את שלה, והמקבל יודה לשולח בכל פה. המשלוח ייעשה ביעילות, ויגיע ליעדו על פי המוסכם. בדרך כלל נהוג לשלוח זרי פרחים שמאוגדים מפרחי העונה עם תוספות של עלים ירוקים,ועוד. וניתן לעשות זרים בגדלים שונים שיכולים להתאים לכל כיס, וזאת, על מנת שכל לקוח ימצא את מבוקשו.