פרחים גבעתיים סירקין

 לפרחים יש נוכחות בכל מקום שבהם הם נמצאים. יש אפשרות להניח פרחים במקום בולט כדי שהם ימשכו את תשומת הלב של כל אחד, וכאלו הם, למשל, סידורי פרחים שמונחים בקדמת הבמה באירועים שונים, או לחלופין, זרי אבל שמונחים בטקסי זיכרון או במועדים עצובים אחרים, והם מובלטים על ידי שמות נותני הזרים, לעיתים הפרחים הם גדולים וגבוהים כמו סייפנים שמונחים באגרטלים מרשימים, ועוד מקרים. יש פרחים שמניחים אותם ברקע במקומות שונים, והם נמצאים ולא מושכים את מלוא תשומת הלב ברגע הראשון, אבל מוסיפים חינניות למקום. סידורי פרחים קטנים על שולחן אוכל עמוס, זר צנוע בתוך אגרטל יפה על השיש במטבח ועוד מקרים. ב"זרי דפנה" ניתן למצוא את מגוון הפרחים הגדול ביותר לצד סידורי פרחים, אגרטלים, עציצים ועוד.

 
תושבי גבעתיים יכולים ליהנות משירות מעולה של "זרי דפנה" סירקין בגבעתיים אשר מבוצע בצורה מודרנית ודינאמית, ויש בחנות את כל החידושים האחרונים בתחום של עולם הפרח. כל הפרחים העונתיים נמצאים בה, וכולם מאיכות גבוהה. באתר האינטרנט ניתן לראות מגוון גדול של זרים, סידורי פרחים, מרשימים, יינות, שוקולדים, בובות נוי, ועוד תשורות, שנותנים יחד עם זרי הפרחים, ומשלימים אותם. יש מגוון מחירים שמתאימים לכל כיס, ולכן, כל אחד יכול למצוא את מבוקשו באתר, ולהזמין. יש כאלו שישלחו זר פרחים, ואחרים ישדרגו את המשלוח ויוסיפו שוקולד איכותי או יין מובחר. עובדי החנות יכולים לעזור למתלבטים, ולתת טיפים ועצות שונות שיעזרו להם לקבל את ההחלטה הנכונה.
 
שירות המשלוחים של "זרי דפנה" מגיע לכל מקום במרכז, וכדאי לנצל אותו. משלוח פרחים על ידי שליח יכול לעזור במקרים שונים, הוא מתאים לאלו שאין להם את הזמן היקר להקדיש , וגם לאנשים אשר לא מעוניינים להעניק את הזר במגע אישי בגלל סיבות שונות. אחרים רואים בהבאת זר על ידי שליח כסוג של הפתעה שמעצימה את חווית המקבל. כך או כך, כל המזמינים דרך האתר או בטלפון יכולים להיות בטוחים ומשוכנעים שהזרים שיגיעו למקבלים יהיו באיכות גבוהה ובהתאם להזמנה.