פרחים גבעתיים סוד ירוק

 כל מי שעוסק בתחום של עולם הפרח נהנה מתחום פורח, מלבלב ויצירתי. העיסוק בפרחים הוא עיסוק ששואב את העובד לתוך עולם עליז ושופע חיות, ולכן, הוא נהנה להשקיע במקצוע. הפרח הוא חומר גלם נהדר, ואפשר לעשות עימו יצירות יפות ומרשימות. לעובדי "זרי דפנה" יש את הידע והניסיון להכנת סידורי פרחים מהממים, זרים ססגוניים, ועוד. הפרחים הטריים שמתקבלים בחנות סוד ירוק אשר בגבעתיים הינם באיכות גבוהה ביותר, ולכן, כל סידורי הפרחים יהיו מקוריים ורעננים. סביבת העבודה של "זרי דפנה" מאפשרת שילוב של כל הגורמים הללו, ולכן, התוצאה מרשימה, ויש קהל לקוחות קבוע שמגיע כל העת בכדי לקנות פרחים למטרות שונות, כמו: אירועים חגיגיים, עסקיים. תרבותיים ואחרים.

 
תושבי גבעתיים והסביבה יכולים ליהנות משירות מקצועי ואדיב של צוות העובדים. השירות ניתן במספר דרכים, כאמור, התנאי הראשון והמוחלט הוא אספקת טרייה של פרחים, בנוסף, ניתן לראות באתר החברה את המבחר הגדול והמקורי של הזרים, סידורי הפרחים, העציצים, ולידם מגוון גדול של מתנות משלימות, כמו: שוקולדים ופרלינים מתוקים, יינות, בלוני הליום, בובות נוי ועוד. עובדי "זרי דפנה" ישמחו לתת הדרכה וטיפים לנושאים שונים בתחום הפרחים, והם גם ישמחו לעזור בבחירת זרים או סידורי פרחים לכל אירוע. שזרים מקצועיים שבחנות מכינים סידורי פרחים מגוונים ומרשימים, שמתאימים למקומות שונים, כמו: לשולחנות, לבמות, למבואות כניסה, לאולמות, ועוד. הם גם יודעים לעצב, שערים מפרחים, זרי כלה , ולקשט מכוניות חתן כלה.
 
שירות המשלוחים של זרי דפנה יעביר את הפרחים לכל מקום באזור המרכז, והפרחים יועברו במצב מוגן, ויימסרו לתעודתם במועד שנקבע עם חיוך גדול, ובמקרים מסוימים יבוצעו המשלוחים חינם, ובהתאם לסכומי המכירה. מנהלי "זרי דפנה" וצוות העובדים מלווים את הלקוחות כל העת ומעניקים לו את השירות הטוב ביותר בכל נקודת זמן ובכל שלב , ולכן שומרים הלקוחות אמונים לחנות. יש מגוון גדול של זרים מגדלים שונים, ויש בהם סוגי פרחים רבים, ולכן , מתאימים מחירי הזרים לכל כיס, וכל אחד יכול למצוא את הזר או הסידור שמוצא חן בעיניו.