פרחים גבעתיים כצנלסון

 אי אפשר לחשוב על אירוע חגיגי כמו חתונה, בר מצווה, יום הולדת ועוד ללא פרחים ,כמו שאי אפשר לקיים ימי זיכרון או ימי אבל ללא זרי פרחי אבל, גם אירועים רשמיים, עסקיים, תרבותיים ואחרים יהיו אפורים ללא נוכחות פרחים על הבמות, במבואות ובאולמות השונים. בכל האירועים הללו יש חשיבות לנוכחות פרחים מטעמים שונים. פרחים מביעים חגיגיות וססגוניות, הם משדרים מכובדות, ומוסיפים צבע ריח ואוירה לאירועים שונים. לכן, אנשים ומפיקי אירועים חייבים לכלול בתוך המטלות השונות שלהם סעיף של הבאת סידורי פרחים, זרי פרחים, ומתנות פרחוניות לאנשים, מכובדים, חוגגים, ועוד. ב"זרי דפנה" סניף גבעתיים ניתן להזמין פרחים לאירועים אלו ולרבים אחרים במשך כל ימות השנה.

 
הפרחים שמשווקים על ידי "זרי דפנה" הינם טריים ורעננים במשך כל ימות השנה. מבחר פרחים עונתיים יאוגדו לזרים מגדלים שונים. כל זר יתומחר במחיר אחר, ובכך, יהיה מגוון של מחירים שמוצע ומותאם לכל כיס. סידורי הפרחים ייערכו על ידי שזרים מנוסים המומחים בטיפול בפרחים, והסידורים היצירתיים והמיוחדים ירשימו כל אחד.  באתר "זרי דפנה" ניתן לראות מגוון גדול של זרים וסידורי פרחים, ולצידם, מבחר מתנות מתאימות, כמו: שוקולדים, יינות, בובות נוי, בלוני הליום ועוד. כל אחד ישמח לקבל מתנה משולבת כזאת, במיוחד, אם היא מוגשת באירוע מיוחד שנחגג על ידי מקבל המתנה. גם נותן המתנה נהנה, והקשר בין שניהם מתהדק לאחר מכן.
 
ניתן לשלוח את הפרחים על ידי שליח לכל מקום באזור המרכז. ניתן להגיע לבתים פרטיים, למקומות עבודה, לבתי חולים ולעוד מקומות נדרשים. השליחים ימסרו את הפרחים במועד שנקבע, והם יעשו זאת באהבה רבה. יש אלמנט מפתיע בקבלת זר פרחים צבעוני וריחני, ולכן, רבים נוקטים בדרך זאת. רבים אחרים יגיעו לחנות, יבחרו את הזר המתאים, ויגיעו לפגישה או לאירוע עם זר ביד וחיוך ענקי על הפנים. הם יצרפו מילות ברכה שאותם יקריאו למקבל השי, וההתרגשות תהיה גדולה. אין כמו זר פרחים מרהיב ביופיו כדי לשמח, להעלאת חיוך מאוזן לאוזן, לרגש עד דמעות ולהעצים רגשות.