פרחים גבעתיים כורזים

 אנשים רבים משקיעים תשומת לב רבה בטיפוח יחסים עם קרוביהם, שכניהם, חבריהם לעבודה ועוד, והבאת זר פרחים היא דרך נהדרת לעשות זאת. מה שיפה בכל עולם הפרחים הוא שניתן להביא את הזר כמתנה בפני עצמה, ואפשר לתת את הפרחים כתוספת חיננית למתנה העיקרית. בכל מקרה זר יפה יתקבל בברכה ובהודיה. מה שעוד יפה הוא, שאפשר לתת זר צנוע ואפשר לתת זר ענק ומושקע, או למלא חדר בפרחים, לעיתים אפשר להביא מספר סידורי פרחים לאותם אנשים, כך שהפרחים מאפשרים גמישות רבה , וכל אחד יכול להשקיע על פי הבנתו, מטרותיו ויכולותיו. כבר היו מקרים שגבר מאוהב ריפד את שביל הכניסה לבית בפרחים, והוסיף עוד רבים בתוך הבית. הכול כדי להביע אהבה .

 
פרחים יכולים לשדרג כל אירוע וכל פגישה שהיא, מאחר ויש להם תכונה שנוסכת הרגשה טובה לכל מי שנמצא בקרבתם. "זרי דפנה" מוכרת פרחים מסוגים שונים ללקוחות נאמנים רבים שלה, ומספר הלקוחות גדל והולך כל העת בגלל השירות המעולה שהם מקבלים. הפרחים של "זרי דפנה" הינם פרחי עונה שמגיעים תמיד רעננים וטריים. הם מוחזקים ברמה גבוהה, ולכן, כל מי שקונה אותם נהנה מהם למשך זמן רב. המוכרים בחנות בכורזין גבעתיים ייעצו לקונים בנושאים שונים שקשורים בעולם פרחי הנוי, הם יסבירו על דרכי הטיפול בפרחים,על אפשרויות בחירה של פרחים, ובנוסף, ימליצו על זרי פרחים בגדלים שונים. ניתן לבצע משלוח של פרחים לכל אזור המרכז, והמשלוח יגיע ליעדו במהירות, ובמועד שנקבע.
 
סידורי הפרחים של "זרי דפנה" נעשים על ידי שזרים מקצועיים יצירתיים ומנוסים, והם משתמשים בידע הרב שלהם כדי לעצב סוגי סידורי פרחים שנועדו למטרות שונות. יש כאלו שנועדו לשולחנות, ויש אחרים, גדולים, שמונחים על במות לפני דוכני המרצים או שולחנות המכובדים. סידור פרחים צבעוני ורענן יוסיף רבות לאווירה מעונבת ואפורה שמאפיינת כנסים כאלו ואחרים. גם חלוקת ורדים לנשים שמגיעות לאירוע יתרום חן רב, ויעשיר את מצב הרוח של כולם. ל"זרי דפנה" יש שם של חנות אמינה, והמוניטין שלה הולך לפניה, ולא בכדי.