פרחים גבעתיים טייבר

 אחד היתרונות הבולטים של הפרחים הוא היכולת לשלב אותם עם כל דבר ובכל מקום. הפרח מתאים לכל סיטואציה ולכל מעמד שהוא, ואנשים מנצלים תכונה זאת לצרכים שונים. אפשר לשים פרח בשיער אישה, או לקלוע זר לראש החוגג. פרח שננעץ בכיס חליפת גבר תורם רבות למראה שלו, ומפזר מעט את הרשמיות שיוצרת החליפה. אנדרטה קשוחה תיראה אחרת ללא זר פרחים. תיירים שמגיעים לביקורים בארצות אקזוטיות מקבלים שרשראות פרחים על הצוואר, וכבר במעשה זה קונים מקבלי הפנים את לב אורחיהם. אפשר להוסיף עוד אין ספור דוגמאות מהארץ והעולם שממחישות את כוחם ויכולותיהם של הפרחים. "זרי דפנה" פועלת בתוך התחום הקסום הזה של עולם הפרח, ומוכרת  עשרות אלפי זרים וסידורי פרחים במשך השנה לכל לקוחותיה. 

 
פרח טרי ורענן מושך את העין, ומשום כך יימכרו בחנות רק פרחים איכותיים. הפרחים מוחזקים במצב אופטימאלי, ולכן, כל לקוח יקבל לידיו פרח שנראה כאילו הוא נקטף באותו רגע. ניתן לראות באתר החברה מבחר גדול של דוגמאות של זרי פרחים, סידורי פרחים, עציצים ועוד מתנות שונות שמשלימות את עולם הפרחים. וכבר נאמר, שפרחים משתלבים עם כל דבר, ותמיד הם מוסיפים מימד נוסף למתנות שונות. באתר ניתן למצוא יינות מובחרים, שוקולדים מעולים, בלוני הליום ועוד מתנות שיכולות להיות מצורפות לפרחים. ניתן לבצע הזמנת משלוחים מהחנות, והשליחים יגיעו עם הזרים במועד שנקבע לכל מקום באזור המרכז.
 
ניתן למצוא פרחים מבית "זרי דפנה" באירועים שונים בגבעתיים ובכל גוש דן. אנשים ומפיקי ערבים ואירועים רבים מבקשים לעשות סידורי פרחים באירועים השונים שלהם, ושזרי החנות יבצעו את הסידורים השונים במומחיות ויצירתיות גדולה מאוד. מראה של במה שעליה יושבים מכובדים תיראה אחרת כאשר בקדמתה יהיו מספר סידורי פרחים מרשימים. חופה של חתן וכלה תיראה פורחת וצבעונית עם זרי פרחים שיעטרו אותה, ועוד. לכן יש חשיבות רבה לפיזור זרי פרחים וסידורי פרחים בכל אירוע, והדבר רק מוסיף לאווירת האירוע ולחגיגיות שלו. "זרי דפנה" שמחה להיות חלק מאירועים שונים שנוגעים בחייהם של לקוחות רבים שלה.