פרחים גבעתיים ויצמן

 ראית בחורה נחמדה בגבעתיים, והצלחת להשיג את כתובתה? עדיין לא החלפת איתה מילה, ואתה מגשש דרך להכיר אותה? משלוח זר פרחים יכול לעשות את העבודה בצורה מושלמת. אתם רוצים לתת הרגשה טובה לעובד חדש בחברה שלכם שממוקמת ברמת גן? שימו על שולחנו זר פרחים ביום הראשון לעבודתו. גם זוהי דרך מעולה להתחיל מערכת יחסי עבודה. יצאתם לטיול בפארק הירקון והיה ריב אוהבים? אין משהו יותר מפייס מאשר זר ססגוני וריחני. כל המצבים האלו ואחרים הם דוגמאות לשימוש שניתן לעשות בזר פרחים יפה מבית "זרי דפנה" בגבעתיים, ובהשוואה למתנות אחרות, ההשפעה היא מיידית ומעלה צחוק, דמעות, חיוכים ועוד סוגים שונים של הבעת רגשות. לפרחים יש את היכולת החשובה להשפיע על אנשים ולרגש אותם.

 
"זרי דפנה" מוכרת ומשווקת  מבחר גדול של פרחים טריים ורעננים, והם מגיעים אליה מספקים מעולים וממגדלים איכותיים. ממבחר פרחי העונה מכינים את הזרים השונים ואת סידורי הפרחים היפים שמוצעים ללקוחות. ניתן לראות באתר האינטרנט של "זרי דפנה" מגוון ענק של מוצרי פרחים, ובנוסף, מוצגים לראווה גם תמונות של עציצים, בובות נוי, יינות מוצרי שוקולד ופרלינים מתוקים, ועוד מתנות שניתן להוסיף אותם לפרחים. כל התשורות הללו משתלבות יחד זו בזו ומשדרגות את המתנה הכוללת שמוענקת בסופו של דבר לאדם שרוצים ביקרו, או למישהו שמאוד מעריכים את עבודתו, פועלו, ועוד. ניתן לבצע משלוחים לאזורים שונים במרכז, והשליחים יגיעו במועד שמוסכם לכל לקוח.
 
מחלקה מיוחדת של "זרי דפנה" עוסקת בכל הנושא של סידורי פרחים. סידורי פרחים נעשים לאירועים שונים, והם מקשטים מקומות שונים. יש כאלו שנועדו לשולחנות אוכל, יש אחרים לשולחנות של ישיבות בועידות שונות. אחרים, גדולים ומשתפלים, מונחים על במות שונות של הרצאות ועוד. יש סידורים של זרי כלה, יש צורך לעיתים לקשט מכונית של חתן כלה, ולעיתים, מבקשות כלות לעשות סידורי פרחים לבמת החופה, כך שיש צורך בידע מקיף להכנת סוגי עיצובים אלו, ולשזרים של "זרי דפנה" יש את כל הידע, הניסיון והיכולת היצירתית לעיצובים אלו. והכול נעשה כמתן שירות ללקוחות.