משלוח פרחים ברשת האינטרנט

מדוע להזמין פרחים באמצעות האינטרנט  פרחים רבותיי פרחים ! ייתכן ולא שמנו לב או שלא ידענו אבל פרחים מלווים אותנו למעשה כל החיים , מיום הולדתנו ועד יומנו האחרון, פרחים הם אמצעי מרשים וסמלי להעברת רגשות ומסרים, ויכולים לגרום לאושר והפתעה למי שמיועד לקבל את זר הפרחים או סידור הפרחים במתנה.


לפני שנים מספר היינו נכנסים לחנות הפרחים והמתנות השכונתית ומחפשים חבילת וורדים ליום האהבה או מתנה קטנה ומבקשים שישלחו לנו אותם לגברת או האהובה מעבר לרחוב , אך היום בעולם המודרני ישנן דברים שנשארו ודברים שנשתנו .


הדבר שנשאר ויישאר תמיד הוא זר הפרחים או סידור הפרחים המושקע שהכינו לכם בחנות הפרחים, אך כיום אינכם מוגבלים לחנות אחת שקרובה לביתכם אלא לכמות אדירה ומבחר רחב של היצע בתחום הפרחים באינטרנט רוב האתרים המציעים פרחים היום עושים זאת על ידי העלאת תמונות של זרי פרחים וסידורי פרחים לאינטרנט והם מציעים שירות משלוחים עד הבית לפעמים באזור המרכז לפעמים בפריסה ארצית ולפעמים לכל העולם.


נכון , הזמנת פרחים באינטרנט אינה כהזמנת פרחים בחנות הפרחים כאשר אנו נחשפים לריחות הפרחים המקיפים את החנות , התצוגה המהממת של עשרות זרים וסידורים מוכנים אשר רק צריך לראות אותם חיים ולבחור , הצבעים הממלאים את החנות ואפילו הבחירה האישית של כל פרח ופרח בזר המיועד שלכם ולא לקבל משהו שהוא מוכן ,אבל ישנם יתרונות רבים בשימוש באינטרנט בכדי לבחור את הזר המושלם ולשלוח אותו לאן שתחפוץ נפשנו !

 


זמינות ומהירות :

 

לעיתים אתם נמצאים בעבודה או בבית ואין לכם את הזמן להגיע לחנות הפרחים , או לחילופין אתם רוצים לשלוח מתנה למישהו הנמצא רחוק ממכם ואין לכם אפשרות להביא לו את זר הפרחים באותו היום לאותו האירוע ולאותו מקום.

לכן היום בזמני האינטרנט תוכלו לבדוק בחנויות הפרחים השונות פתרון פשוט ומקצועי כמו אצלנו בחנות הפרחים זרי דפנה, ניתן להתבונן בקטלוג הפרחים המקוון באתר האינטרנט שלנו ולהזמין ממנו את זר הפרחים סידור הפרחים הצמח או המתנה שאתם רוצים , כל זאת מבלי לקום מן הכיסא, כמו כן לקונים ה"מומחים" בתחום ישנן דרישות פרטניות על כל פרח ופרח ואת הקונים הללו אנו אוהבים במיוחד בזרי דפנה, תוכלו להתקשר לחנות ולהסביר לשוזרת המקצועית כל פרח ופרח שאת רוצים שישולב בזר וכך בעצם אינכם מוגבלים במבחר הקטלוגי הרחב הנמצא באתר ויש לכם אפשרות בחירה מירבית, ושוב כל זאת מבלי לקום מן הכיסא.

באתר הפרחים של חנות הפרחים זרי דפנה ניתן למצוא קטלוג לפי סוגי פרחים כאשר לכל פרח יצורף הסבר ותמונה כך שכל אחד מומחה ומתחיל יוכלו לבחור את הפרח האהוב עליהם ולהכווין את צוות החנות ברצונותיו המיוחדים.

                        

 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                  לרכישת משלוח פרחים

 

 


אמינות:

 

יש לזכור שלא כל חנות המפרסמת את עצמה באינטרנט הינה חנות פרחים בפועל וייתכן כי היא חנות פרחים וירטואלית אשר כל בעיה מולה תתבצע בטלפון לעומת חנות פיזית אמיתית שניתן למצוא ולהגיע אליה. חנות הפרחים זרי דפנה גבעת שמואל ממוקמת בקניון הגבעה בגבעת שמואל ומציעה מדי יום מבחר פרחים טריים ומיוחדים הנקטפים אפילו באותו היום וזאת על ידי מערכת קניית פרחים היישר מן המגלים בצפון ובדרום הארץ ולא מסיטונאים אשר הפרחים "שוכבים" אצלם מספר ימים.

חנות הפרחים זרי דפנה מתחייבת לספק משלוחי פרחים או סחלבים אשר יבחרו מן הקטלוג באתר , במידה ולא יהיה ניתן להכין זר מן הפרחים המבוקשים לדוגמא זר פרחים מטוליפים-צבעוניים אשר גדלים רק בעונה מסוימת צוות החנות מתחייב להתקשר ולתאם מול המזמין את הזר החדש ולא לשלוח לו זר "דומה".

 


מחיר:

 

עולם משלוח פרחים, זרי הפרחים,וסידורי הפרחים הינו גדול ומגוון ולכן לפני שאנו מזמינים את הזר או הסידור אנו צריכים לוודא שאנו מציבים לעצמנו תקציב לשם הקניה, משום שתמיד אפשר להתפתות לקנות משהו יקר יותר מבלי שאנו צריכים , חנות פרחים טובה תדע להציע מגוון זרי פרחים וסידורי פרחים במחירים סבירים ולא יקרים מאוד וכן תדע להתאים גם זרי יוקרתיים לאירועים מיוחדים כמו חתונות, סידור פרחים לחג, סידור פרחים לפסח,סידור פרחים לראש השנה. ישנם הרבה מאוד אתרים המציעים לנו מחירים הנראים זולים מאוד אך למעשה יתכן והם מוכרים לנו חתול בשק, משום שברוב המקרים לאחר שאנו מזמינים את משלוח הפרחים הוא נמסר לאדם אחר ואין אנו יודעים לבסוף מה התקבל.


לכן חשוב לוודא כי חנות הפרחים בה אתם מזמינים נותנת מחירים הגונים אשר התמורה להם תהיה מיטבית ולא סבירה. אצלנו בחנות הפרחים זרי דפנה אנו מתחייבים כי כל הזרים המוזמנים דרך אתר האינטרנט יגיעו יפים ומרשימים וכל זר פרחים יקבל תשומת לב אישית, אנו מתחייבים על מחירים נוחים ואמיתיים !


 משלוח פרחים באינטרנט