משלוחי פרחים של זרי פרחים

משלוחי פרחים של זרי פרחים

                        
 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                   לרכישת משלוח פרחים

 

 

מחקרים ברחבי העולם מראים שככל הנוגע לחנויות פרחים באינטרנט,להזמנת משלוחי פרחים או לחנויות פרחים פיזיות החלוקה של הקניות בין גברים לנשים שונה בצורה משמעותית!

 

בעוד שנשים רבות גם בישראל מהוות את רוב הקניות בחנויות הפרחים בעיקר לבית – זרי פרחים אשר הם לוקחות בעצמם לביתם, הגברים מהווים את ה"מסה" הגדולה של הזמנות משלוחי פרחים דרך רשת האינטרנט – ואם אתם שואלים את עצמכם מדוע זאת ? 
 
למרות ששימוש באינטרנט נחלק בצורה שווה בין גברים ונשים גם אצלנו בחנות הפרחים זר דפנה שמנו לב שישנו הבדל משמעותי בין השניים וכי גברים רבים נוהגים לשלוח זר פרחים דרך אתר האינטרנט או בטלפון וכמובן שהם יבחרו זרי פרחים רומנטיים או סחלבים למחוות כאלו ואחרות.
 
 
זרי פרחים ישנם בכל הצבעים ובכל המינים וכמו כן בכל אחת מעונות השנה ניתן יהיה למצוא גוונים שונים מעט בחנויות הפרחים. כמובן שבחודשי הקיץ לא נוכל לראות פרחים מדהימים כמו פרח הצבעוני אך עם זאת שלל פרחים כמו חמניות חרציות, ציפור גן עדן ועוד יקשטו את זר הפרחים ברחבי החנות.
 
סוגי זרי הפרחים למשלוחי פרחים
 
זר פרחים רומנטי- הינו זר פרחים שיורכב לרוב מוורדים אדומים וגדולים לעיתים קרובות מקבלים הנחיות ברורות מהלקוח לגבי כמות הוורדים אשר ישזרו בזר , לדוגמא אם גבר שולח זר פרחים לרגל 25 שנות נישואין הוא יעשה משלוח פרחים של 25 וורדים. למשלוחי פרחים של זרי פרחים רומנטיים אלו נהוג להוסיף מעט ירק ופרחים לבנים קטנים בשם גיפסנית אשר מוספים אווירה רומנטית וריח נהדר לכל משלוחי פרחים.
 
זר פרחים צבעוני – זר פרחים כזה יעוטר בשלל פרחי העונה בשילוב מעט ירק הוא יוכל לשלב חרציות צבעוניות וורדים חמניות פרחי שדה כמו אסטר שורש ירק תואם ואריזה צבעונית בצבעי זר הפרחים.
 
זר פרחים לבן – זר מקסים המסמל טוהר שלמות והתחדשות זר מאוד מבוקש בחנויות פרחים ולעיתים יתבקש שילוב של לבן עם ורוד בהיר או לפעמים כתום שוב פרחי החרצית השושן צחור והליליות יעתרו במספר גווני לבן שמנת וורוד את הזר הזה אשר ישמח כל אחד אשר יקבל אותו במשלוחי פרחים.