משלוחי פרחים רמת גן 24 שעות

 פרחים נשלחים באהבה ובהערכה רבה לאנשים שחוגגים אירועים מיוחדים בחייהם. לעיתים זה יום הולדת, לעיתים יום נישואין, או סתם מועדים שאוהבים לחגוג, כמו: ט"ו באב, או יום ולנטיין הנוצרי הבינלאומי, יום האישה, ועוד. יש חשיבות גם לדרך שבה מגיע הזר או סידור הפרחים, ובני זוג רבים אוהבים להפתיע את האנשים היקרים להם. לכן "זרי דפנה" מבצעת משלוחי פרחים על פי רצון הלקוח, והיא תעשה זאת בכל שעה משעות היום. האפשרות למשלוח פרחים במשך 24 שעות ביממה קוסמת ללקוחות רבים, והם ישמחו לנצל אותה, במיוחד, אם הגשת הזר נעשית בשעות לא כל כך שגרתיות. כמו שעות לילה או ערב מאוחרות, ובמקומות נבחרים שונים.

 
בן זוג או בעל שירצה להפתיע את אהובתו בזר פרחים בשעת לילה מאוחרת במסעדה, או במקום מסוים על טיילת חוף ים, ועוד. יכול להזמין את המשלוח בדיוק למועד הזה ולמיקום המסוים, והשליח יגיע ויפתיע. לעיתים, בן הזוג יהיה נוכח במקום, ולעיתים, המשלוח יגיע בהיעדרותו. יש אלמנט של הפתעה בקבלת פרחים בשעה מיוחדת וחשובה שמגבירה את הריגוש אצל המקבל. קשרים בין אנשים מתהדקים עם מחוות כאלו, וזוהי אחת מהמטרות הטובות שלשמן שולחים פרחים יפים. זרי פרחים משמחים אנשים, אך גם נועדו למלא קשת של רגשות כמו צורך בפיוס, בנחמה, בצחוק, בהבעת תודה, בהערכה או בתשומת לב ועוד.לעיתים מנסים אנשים לגשש באמצעות משלוח פרחים  אפשרות ליצירת קשר רומנטי.
 
ב"זרי דפנה" משתמשים בפרחי עונה טריים ורעננים כל העת, ומהם מכינים את הסידורים והזרים היפים שנמכרים ללקוחות. כל לקוח שהזמין זר דרך אתר האינטרנט, או באמצעות הטלפון יכול להיות משוכנע שהזר שנשלח הוא מאיכות גבוהה, והביטחון הזה מדרבן אנשים רבים להשתמש בשירות האדיב והמקצועי של בית "זרי דפנה". ניתן לקבל ייעוץ טלפוני והדרכה לגבי נושאים שונים שקשורים בעולם הפרחים, ואלו יינתנו בסבלנות רבה ובאהבה גדולה. כל מי שעסוק בשירות לקוחות ב"זרי דפנה" עושה זאת במלוא תשומת הלב, מאחר והוא רוצה שהלקוח יבצע את הקנייה הטובה ביותר מבחינתו.