משלוחי פרחים רמת גן חנויות פרחים

 משלוחי פרחים באזור רמת גן ותל אביב נעשים בתדירויות גבוהות לאורך כל השנה, ובמיוחד, לקראת חגים וימים מיוחדים. "זרי דפנה" מבצעת משלוחי פרחים לכל אזור המרכז, והמשלוחים יגיעו למקבליהם במועד שנקבע, ויימסרו עם חיוך יפה. מקבל הפרחים יתרגש מאוד למראה הזר היפה והמושקע, או סידור הפרחים המיוחד והמרשים, ובמידה ומצורפת אליו גם מתנה נוספת כמו יין, או שוקולד, או בלון הליום יפה אזי ההתרגשות תהיה עוד יותר גדולה. משלוחי הפרחים גם נעשים חינם בתנאי קניה מסוימים, ובמידה והקניה היא מעל סכום מסוים. השליחים מקפידים להוביל את הזרים וסידורי הפרחים בצורה מוגנת ובטוחה, והם יגיעו לתעודתם רעננים ומסודרים.

 
ב"זרי דפנה" מקפידים על איכות הפרחים העונתיים שמגיעים לחנות. פרחים שלא נראים טוב ייפסלו, ורק מהטובים ביותר מכינים את הזרים והסידורים, ובכך מתקבלים מתנות פרחים יפות ורעננות. בחנות עובדים שזרים מקצועיים אשר משתמשים בכל מיני אלמנטים יפים לקישוט הסידור. הפרחים יונחו על ספוגים לחים בתוך כלים יפים שעשויים מקרמיקה, מזכוכית, מעץ ועוד. בנוסף, ישתמשו במקלוני עץ יפים, בחיווט מיוחד להעמדת הפרח, ברשתות יפות, בחלוקי נחל ואבנים יפות אחרות, ועוד. חייבת להיות הקפדה על שילוב טוב של פרחים מצבעים שונים, על גודל וחיתוך מדויק,ועוד, על מנת שתתקבל הרמוניה טובה, והעיצוב ייראה מושלם, וימשוך את עיני הצופים בו. יש סידורים לשולחנות, יש לבמות, למבואות ולעוד צרכים.
 
ב"זרי דפנה" מתמחים גם בהכנת מכלולים שונים של סידורי פרחים לאירועים שונים כמו חתונות, כנסים, וגם ימי אבל וזיכרון. קישוט מכונית חתן כלה והכנת זרי כלה יפים הם חלק מהסידורים שנעשים לקראת אירוע חתונה. זרי אבל מכובדים יונחו על אנדרטאות שונות בימי זיכרון מרשימים, סידורי פרחים נופלים יונחו על במות של אולמות הרצאות ודיונים או על שולחנות האורחים שמשתתפים בפאנלים השונים, והם יכולים להוסיף חן ונוי לאווירה הרצינית שאופפת, במקרים רבים, דיונים אלו. מנהלי ועובדי "זרי דפנה" יכולים לקחת על עצמם פרויקטים שונים כאלו, ולעשותם בהצלחה לטובת הלקוחות, שיביעו את שביעות רצונם הרב מאיכות השירות וטיב העיצוב.