משלוחי פרחים קרית אונו בקיץ

חנות משלוחי פרחים קרית אונו בקיץ
 
בסיומו של הקיץ החם והכבד בישראל בחודשים יולי אוגוסט כולנו חוזרים לעבודה וללימודים בתחילת חודש החגים הלוא הוא חודש ספטמבר וכמו בכל תחילת שנה, אנו חוגגים את בוא השנה החדשה ביום ראש השנה עם סידורי פרחים זרי פרחים ומתנות לכל המשפחה.
 
אני ובני משפחתי הינם חובבי חנות פרחים בקרית אונו מזה שנים רבות ובכל שנה בה אנו רוצים לקנות פרחים או מתנות לחג בדרך כלל הרחקנו לכת לכיוון המשתלות בכפר אזר או דווקא הלכנו לחנויות פרחים ומתנות באיזור רמת גן או תל אביב באחד הקניונים הגדולים. בדרך כלל היינו מסתפקים בחנות פרחים קרית אונו אך לצערנו שנים רבות לא הייתה חנות פרחים איכותית מספיק באזור קריית אונו ובקעת אונו אשר יכלה לשרת את ציבור הלקוחות המגוון שלה לאורך שנים.
 
                       
 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                  לרכישת משלוח פרחים

 

 
 
 
בחודשי הקיץ לרוב מגוון הפרחים פחות מרשים מאשר בחודשי החורף ולכן לעיתים קרובות מחירו של זר פרחים בקיץ צפוי לעלות יותר כסף מאשר בחורף וזאת משום שעלות הפרחים לחנויות הפרחים לרוב גבוהה יותר מאשר בחורף. בחורף ניתן למצוא פרחים מיוחדים כמו צבעוניים,נץ חלב ועוד.
 
עם זאת גם בחודשי הקיץ חנות פרחים בקרית אונו טובות יודעות להכין סידורי פרחים איכותיים ויפים אשר ירשימו כל אחד בכניסה לבית בחדר הישיבות בעסק או בשולחן החג הערוך.
 
מזה תקופה ארוכה בקניון הגבעה גבעת שמואל קרוב לגבולות העיר קריית אונו ופתח תקווה נפתחה לה חנות בוטיק מיוחדת ומהממת אשר בה מכינים בכל יום סידורי פרחים בובות פרחים וזרי פרחים והכל בשירות משלוחי פרחים לכל אזור המרכז.
 
וגם אם אתם רוצים להתחיל את השנה החדשה ברגל ימין עצרו אצלנו בחנות הפרחים זרי דפנה , תוכלו להזמין משלוחי פרחים עד הבית בערב החג שנוכל להכניס שמחה חיים ופרחים יפים לתוך הבית באווירת חג מושלמת