משלוחי פרחים קרית אונו

משלוחי פרחים קרית אונו

 
כתושב קרית אונו מזה למעלה מעשרים שנה אני זוכר תקופות רבות שבהם חנויות פרחים שונות היו בקרית אונו. אך עם זאת היום אם תשאלו אותי היכן נמצאת חנות הפרחים הקרובה ביותר אליך בקרית אונו סביר להניח שלא אדע.
 
דרכי הפרסום היום של עסקים קטנים הן מגוונות ומיועדות למשוך כל לקוח פוטנציאלי, אך בשיווק חנות פרחים קרית אונו יש לקחת כמה משתנים אשר יעזרו לחנות הפרחים להשיג לקוחות ולהגדיל את נפח המכירות.
 
לדוגמא אפשרות פרסום של שלטי חוצות אשר יקדמו את חנות פרחים בקרית אונו היא אפשרות טובה אך יש לזכור כי פרסום כזה הוא כדאי רק בזמן החגים וזאת משום שמחירי הפרסום אינם משתנים כלל אך עם זאת נפח הפעילות שמגיע בעקבות אותו פרסום של חנות פרחים קרית אונו עולה משמעותית.
 
כמו כן פרסום מסורתי ונפוץ של פליירים מגנטים ואפילו פרסומים בשלטי חוצות בקרית אונו ובבקעת אונו יכולים למשוך אל חנות הפרחים קהל רחב מאוד של מבקרים אשר ביום מן הימים יהפכו ללקוחות מרוצים.
 
 
                       
 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                 לרכישת משלוח פרחים

 

 
 
בעת המודרנית של היום בעידן האינטרנט חנות פרחים בקרית אונו שלא מופיעה במנועי החיפוש הגדולים וגוגל בראשם למעשה לא קיימת ולכן התחרות בין האתרים באינטרנט על המקום הראשון בביטוי פרחים קריית אונו היא תחרות עזה כי כמובן שהראשון שמגיעים אליו זוכה ברוב הכניסות וגם ברוב משלוחי פרחים קרית אונו.
 
אך עם כל זאת חשוב לזכור כי משיכת לקוחות טובה ככל שתהיה וגם קמפיין פרסומי ויחסי ציבור על חנות קטנה או גדולה אינם משפיעים בסופו של דבר על קניה חוזרת של לקוחות ולכן המהות של כל חנות טובה היא לא למשוך לקוחות מזדמנים אלא לשמר לקוחות קבועים כי הרי ידוע שלהשיג לקוח חדש עולה פי 5 מלשמר לקוח קיים ובמיוחד בתחום כמו פרחים קרית אונו שבו חשוב מאוד לשמר יחסים עם לקוחות שיקנו בחנות הפרחים שנים רבות.