משלוחי פרחים פתח תקווה גבעת שמואל

חנות משלוחי פרחים פתח תקווה גבעת שמואל תל אביב 24 שעות, צריכה לנהוג כמו כל גוף עסקי המשלב כלים פרסומיים בתמהיל השיווקי שלה. הבעיה העומדת בפני חנות פרחים המוכרת פרחים,זרי פרחים ואפילו מוצרים "יקרים" כגון סידורי פרחים, סחלבים , בובות פרחים ומוצרים ייחודיים אחרים היא תקציב הפרסום לחנות הפרחים.
 
תקציב פרסום גדול ככל שיהיה יכול שיהיה בין אם הוא כולל פרסום במקומונים או שלטי חוצות פליירים מגנטים מתנות וחומר פרסומי נוסף לא יוכל להיות שלם ללא עבודת של יחסי ציבור איכותית לחנות הפרחים.
 
השאלה הגדולה היא איך אפשר להשיג את כל היחסי ציבור הללו לחנות פרחים , יח"צ שלרוב ניתנים בעזרת קצת תעוזה מזל ושכל אבל חשוב מכל ללא כסף! צריך לזכור שעיתונאים הם אנשים כמו כל אחד מאיתנו והם צריכים לתת תשובות לבן אדם אחד – הבוס ולכן אם אתם תוכלו לעזור להם לעשות את עבודתם במהירות סביר להניח שהם יוכלו להיעזר בכם ולתת לכם חשיפה.
 
 
                       
 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                 לרכישת משלוח פרחים

 

 
בטח אתם שואלים את עצמכם איך מגיעים לאנשים הללו כדי להרחיב את מעגל הפרסום החינמי והתשובה הפשוטה כמו כל דבר במדינה היא קשרים, מי שמתמחה בקשרים עם המקורות העיתונאים הללו שיכולים לעזור לחנות משלוחי פרחים וגם זרי פרחים תל אביב הם לא אחרים מאשר משרדי יח"צ.

אבל לא רק לפעמים כדי לקדם חנות פרחים כל שצריך לעשות הוא לפתוח את העיתונים היומיים או את פורטלי החדשות הגדולים ולנסות לכתוב לכותבי המאמרים הראשיים בתחום בו אתם עוסקים, לכו תדעו מספיק שאחד מכל 5 עיתונאים שתפנו אליו יפרסם את חנות משלוחי הפרחים שלכם ואתם בדרך למעלה.