משלוחי פרחים פרח שלי הו פרח

משלוחי פרחים – "פרח שלי, הו פרח...."
דפיקה בדלת. שליח של משלוחי פרחים עומד בפתח, ומגיש לכם זר מלבלב. לא משנה מי שלח את אותו משלוח ומה הסיבה – משלוחי פרחים עושים את זה לכולנו!
זה יכול להיות זר סחלבים, "בוקה" מהודר או עציץ עם צמחים עונתיים ופרחים מרהיבים – יש משהו באקט של משלוחי פרחים שעושה טוב גם לנותנים וגם למקבלים.
 
משלוחי פרחים? הלב פורח!
משלוחי פרחים הם מתנה מושלמת כמעט לכל אירוע. משלוחי פרחים נשלחים לאירועי יום הולדת, ימי נישואין, יום האהבה, יום המשפחה, תפקיד חדש בעבודה ועוד סיבות מגוונות שמצדיקות משלוח פרחים שייפתח את הלב.
אז למה הלב פורח למראה משלוחי פרחים בפתח ביתנו? מה מסמלים הפרחים למקבלים אותם? מדוע הם מתאימים כל כך לכל אירוע?
ההסבר לכך מתחיל איפה שהוא בעבר הרחוק, כשגברים רצו להביע את רגשותיהם העמוקה לנשים והשתמשו בפרח, כמסמל אהבה ותשוקה. " משלוחי פרחים " של פעם שימשו את הגברים כדרך להבעת רגשות, כי גם בעבר (כמו היום), בני המין הגברי לא הצטיינו בהבעת רגשות במילים....מאז ועד היום הפכו משלוחי פרחים לדרך של הבעת תודה, השתתפות בשמחה ובעיקר אהבה.
 
הדרך הקלה אל משלוחי פרחים
משלוחי פרחים הם כה פופולאריים, כיוון שהם מביעים הרבה תחושות באופן נעים ונראה לעין, והם מתנות שאינן מחייבות מידע מוקדם על טעמם של מי שמקבלים אותם. מעבר לכך, הקדמה של העידן החדש מנצלת את רשת האינטרנט לטובת הקונספט של משלוח פרחים, וגורמת לכך, שאותם משלוחים של פרחים יוזמנו מחנות משלוחים, ללא כל צורך של הקונה להגיע עד לחנות. ניתן לשבת מול מסך המחשב, ולגלוש בין אתרי משלוחי פרחים הפזורים ברשת. כל אתר משלוחי פרחים, המכבד את עצמו, יציג לקהל הגולשים היצע מגוון של זרי פרחים, מהם יוכל לבחור כל אחד את משלוח הפרחים המועדף עליו.
 
                       
 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                  לרכישת משלוח פרחים

 

 
כל מאורע והפרח שלו
אם אתם חסידים של פרחים דרך משלוח, הרי אתם וודאי יודעים, כי יש צורך להתאים את סוג הפרחים המאוגדים באותו משלוח למטרה לשמה הזמנתם אותו. גם לצבע של פרח יש משמעות גדולה. לדוגמא: משלוחי פרחים בהם הצבע הצהוב שולט- מסמלים ידידות ומעבירים מסר של חיבה. לעומת זאת, משלוחי פרחים, המבוססים על פרחים או צמחים בצבע לבן, מעבירים מסר נקי של טוהר ויושר. משלוחי פרחים בגוונים ורודים מסמלים רוך ונועם, ואילו משלוחי פרחים אדומים מעבירים מסר של אהבה עזה וחמה. למי שמחפש אילו משלוחי פרחים מתאים לשלוח למטרות עסקיות – פרחים בצבעי כחול וסגול הם התשובה להעברת מסר רשמי ועסקי יותר.
 
 
 
אז אם אתם מחפשים דרך להביע בצורה הטובה ביותר רגשות ונתינה, אין ספק כי משלוחי פרחים הם כיום הדרך היפה, היעילה והמשמחת ביותר לעשות זאת. משלוחי פרחים אינם יקרים כמו מתנות אחרות,  ולעיתים גם זר קטן יעשה בדיוק את מה שהייתה עושה מתנה יקרה הרבה יותר.