משלוחי פרחים כחול לבן

השם משלוחי פרחים כחול לבן מעיד מעט על מה הולך לעסוק המאמר- גם על משלוחי פרחים שכן מדובר באתר המוכר פרחים,זרי פרחים ומתמחה בסידורי פרחים,סחלבים ובובות פרחים.אתר שעושה כמובן גם משלוחי פרחים לטווח אזורים רחב וגם על עבודת שליחויות כחול לבן.
מושג כחול לבן וקנייה ישראלית נפוצה מאוד בשנים האחרונות כיוזמה של הממשלה ושל משרדיה בכדי להגדיל את כוח הקנייה של הצרכנים בארץ במוצרים ישראלים אשר מיוצרים בארץ.
 
היוזמה ומטרתה הייתה להגדיל ולתמוך במשק עם מכירת פרחים בסיטונאות וזאת בעזרת הצמדת תו המזהה בעלי עסקים גדולים וקטנים  הם היצרנים גם המוכרים וגם הקונים וכך המעגל של כספים הנשארים בארץ נשמר לאורך זמן.
 
                       
 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                              לרכישת משלוח פרחים

 

 
לא הרבה מודעים לכך ורבים נוהגים לחשוב שחנויות הפרחים בארץ קונות את הפרחים שלהם ישירות מאירופה ובעיקר מבורסת הפרחים בהולנד, אך זהו דבר לא נכון, רוב רובם של הפרחים בארץ אפילו מיוצא לאירופה ולא נכנס לארץ.
 
כלומר רוב חנויות הפרחים בארץ, וגם חנות פרחים פתח תקווה גבעתיים רמת גן תל אביב קרית אונו, אשר מבצעות משלוחי פרחים למעשה קונות את התוצרת החקלאית שלהם ממגדלי פרחים בצפון ובדרום הארץ –סחלבים,ורדים,חמניות ועוד רבים וטובים גדלים בישראל ומספקים פרנסה למאות מגדלי פרחים בארץ. ואם חושבים על כך בשעה שאתם מגיעים לחנות הפרחים הקרובה אליכם או להבדיל מתקשרים בכדי להזמין משלוחי פרחים דרך אתר האינטרנט של אחת החנויות אתם למעשה בצורה עקיפה תורמים לקידום פיתוח הפריפריות אשר בהם לרוב בשל שטחי חקלאות גדולים מגדולים הגידולים החקלאים הללו.וכשאתם מזמינים משלוחי פרחים אתם מפרנסים איש שליחויות ישראלי שעושה משלוחי פרחים לפרנסתו.
 
אז פעם הבאה שאתם רוצים לקנות מתנה אל תתלבטו בין סבונים ושוקולדים וכו'...הזמינו זר פרחים( והגדילו לעשות גם משלוח פרחים) המשווק כולו ככחול לבן ותורם לכוח הקניה בארץ ולכל תושבי הארץ
 
זר פרחים כחול לבן- אצלנו בחנות משלוחי פרחים וזרי פרחים כחול לבן.אנו בזרי דפנה מתחייבים שכל הפרחים אותם אנו קונים הינם תוצרת הארץ ושמשלוחי הפרחים נעשים ע,י עובד ישראלי.
 
דרך אגב אנו מוכרים אצלנו בחנות גם סבונים ותכשירי ספא מיוצרים בארץ וגם שוקולדים עבודת יד אשר מוכנים על ידי אוכלוסיות נתמכות, ובכל קנייה של מארז שי לחג אתם תומכים למעשה בקהילה.

ניתן לשלב בכל משלוחי פרחים את השוקולדים הסבונים ואריזות השי וכך תקבלו משלוחי פרחים כחולים לבנים במיוחד גם יפים וגם טעימים והכל תוצרת הארץ !