משלוחי פרחים ושוקולדים

גבעתיים הינה עיר באיזור המרכז והיא גובלת בין רמת גן לתל אביב ובני ברק , העיר גבעתיים ידועה לאורך השנים כעיר שקטה מנומנמת ושלווה ואוהבת פרחים, גבעתיים הוכרזה כעיר בשנת 1959.

המקור לשמה של העיר גבעתיים מצוי בשני הגבעות שעליה הייתה בנויה רוב העיר בשנת הקמתה הלוא הם בגבעת קוזלובסקי וגבעת בורוכוב בעיר , ולכן היא נקראה גבעתיים , כיום העיר פרחים גבעתיים נמצאת גם כן על גבעת רמב"ם, משלוחי פרחים ושוקולדים או משלוחי שוקולד כשר תל אביב רמת גן.
 
 
בגבעתיים ישנן מספר מוסדות לימוד תיכוניים בינהם בית הספר התיכון אורט, בית הספר התיכון קלעי שמעון בן צבי וכמובן בית הספר לאומניות שהוא הגדול בארץ לגילאי התיכון והוא בית הספר של תלמה ילין בגבעתיים – בכל שנה מנסים רבין להתקבל לבית הספר ורק מעטים מצליחים בבית הספר מגדלים אמנים ומוזיקאים רבים והוא הצמיח רבים מטובי האמנים בארץ רק בשנים האחרונות בלטו מספר תלמידים מבית הספר .
 
 
העיר גבעתיים ידועה בתנועות הנוער שלה ופעילותם החברתית הענפה לאורך השנים בעיר גבעתיים פועלות תנועות נוער רבות כמו סניף הצופים הארצי, הנוער העובד והלומד ובני עקיבא אשר מרבות בקניית פרחים באופן קבוע.
 
 
לא לכדי נמצאת גבעתיים משלוח שוקולדים פתח תקווה תל אביב במיקום השני באזור המרכז כולו כעיר בעלת אחוז מקבלי הבגרויות ומוסדות החינוך בעיר נחשבים לטובים מאוד ואף חלק מבוגריה הזמינו משלוחי פרחים באופן קבוע
 
 
באזור מרכז העיר ניתן למצוא את קניון גבעתיים אשר איננו כולל חנות פרחים , קניון גבעתיים הוקם לפני שנים אחדות וכולל חנויות בתי קפה, יש טוענים שאופיו של הקניון הוא כזה המושך בעיקר נשים וזאת משום שיש רוב של חנויות בגדי נשים בקניון גבעתיים, ולפיכך משלוחי פרחים גבעתיים נעשים מחנויות פרחים חיצוניות לעיר לעיתים קרובות כמו חנות הפרחים זרי דפנה.
                       
 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                 לרכישת משלוח פרחים

 

 
 
ישנן מספר אתרים ראויים לציון בעיר גבעתיים שאחד מהם הוא הפסל של מרדכי כפר הנמצא בגן רבקה בגבעתיים והוא נמצא לזכר הנופלים במערכות ישראל וחיילי צה"ל אשר מידי שנה מניחים זרי אבל וגלגלי אבל מפרחים על אנדרטות אלו. כמו כן באותה נימה נמצא גן חיל האוויר ובו נמצא דגם בגודל אמיתי של מטוס חיל האוויר הישראלי מסוג של פוגה מגיסטר.
 
 
העיר גבעתיים נחשבת נכון לשנת 2009 כעיר המובילה באיזור המרכז בנושאי שמירת איכות הסביבה והמחזור בעיר וכמו כן גם ישנן פרויקטים לחיסכון במים בעיר עקב מצב הכינרת מבסביבה לצורך העניין נרתם ראש העיר תמאמץ והוא פועל רבות בנושא הזה, ישנן מנורות חסכוניות הפרוסות ברחבי העיר לחיסכון בחשמל וגם במכלי אשפה הטמונים בקרקע ככה בעיר גבעתיים מנסים בכל הכוח להשאיר את העיר גבעתיים כעיר הנקייה החסכונית והידידותית ביותר לסביבה, ומה יותר יפה בסביבה מאשר פרחים יפים ברחבי העיר- השקעה בפרחים יפים אשר אינם מנצלים הרבה מים יכולה לסייע ליופייה של גבעתיים.