משלוחי פרחים גבעת שמואל

 אנשים רבים מעבירים את ימיהם במרוץ בלתי פוסק סביב השעון. אנשים עסוקים אלו מנהלים קריירה מצליחה, חיי משפחה עמוסים, והם רוצים, במקרים רבים, לקבל שירות בצורה יעילה ומהירה. הבאת מתנות פרחים מקובלת מאוד אצל רוב האנשים, וזר פרחים יפה יכול לחסוך התלבטויות שונות בקשר לבחירת מתנה, ולענות על הדרישות. באתר של "זרי דפנה" ניתן למצוא עשרות סוגי זרים, סידורי פרחים, עציצים ומתנות נלוות שונות שמיועדות למשלוח לאנשים שונים. כל מה שצריך לעשות, זה לשוטט באתר המושקע ולבחור מתוכו את המתנה המבוקשת. יש סוגים שונים של פרחים שמאוגדים ושזורים בצורות שונות ובגדלים שונים, וכל אחד יכול למצוא את המתנה המועדפת עליו, ולבקש לשלוח אותה ליקירו.

 
משלוחי הפרחים של "זרי דפנה" נעשים לכל אזור המרכז, ביעילות ובצורה בטוחה שמגנה על הפרחים שמועברים. השליח של החנות יגיע עם זר או סידור פרחים, שהושקעו בו מחשבה ועבודה יצירתית, לכל אתר שייבחר. לעיתים זה לבית הלקוח, או למקום עבודתו. ניתן להגיע לבית חולים, וחלילה, גם לבתי עלמין. כל מי שמבצע בחירה דרך האתר יכול להיות משוכנע שהוא יקבל את הפרחים הטריים ביותר שיש בנמצא, מאחר, ויש הקפדה ברורה של מנהלי "זרי דפנה" על נושא זה. בנוסף, ניתן לבצע סידורי פרחים או זרים על פי הזמנה מסוימת. לעיתים, ירצה הלקוח להחליף את התחתית של הסידור שמופיע בתמונה, או להוסיף עוד אלמנטים  שונים של קישוט, כמו אבני חן, חלוקי נחל ועוד. 
 
לסעיף המתנות הנלוות מוקדשת תשומת לב גדולה באתר. זר פרחים שלצידו מתנה מתוקה או יין טוב ייראה אחרת ויתקבל ביתר התרגשות. זה יוכיח למקבל המתנה שהוא מוערך מאוד, ולכן, יעלה בו שמחה גדולה. ניתן להוסיף בלוני הליום, בובות נוי, ועוד, ולכתוב כמה מילים חמות על אגרות ברכה יפות שיש בחנות. פרחים צבעוניים, ריחניים ויפים בליווי תוספות מיוחדות יעשו טוב לכל אחד, וישדרגו את הרגשתו לקראת האירוע שהוא עובר. בין אם זה יום הולדת, יום נישואין, חג האהבה ועוד. הקשר בין מקבל המתנה והנותן אותה יתהדק עוד יותר.