משלוחי פרחים ברכב או בקטנוע

חנויות משלוחי פרחים  רבות מתהדרות בעובדה שאת משלוחי פרחים שיוצאים מפתח החנות שלהם מידי יום לוקח רכב ייעודי לכך וממוזג אשר משרת את הלקוח בצורה הטובה ביותר הן לו והן לזרי הפרחים,הסחלבים או סידורי הפרחים אשר אותם הוא לוקח, אך עם זאת יש לדעת מהי המשמעות של נסיעה ברכב "ממוזג"
 
העדפה של רכב על פני קטנוע בשיקוליו של בעל חנות הפרחים הינה כלכלית גרידא וזאת משום שלהבדיל שליח משלוחי פרחים על קטנוע יוכל אותו השליח לבצע משלוחי פרחים ברכב ולאסוף בפעם אחת מספר רב של זרי פרחים בובות סחלבים או מתנות או שוקולדים. אז מה הטריק ואיפה עובדים עליכם אתם שואלים ? בשעת הנסיעה ליעד הראשון הרכב ממוזג והפרחים נשמרים...
 
                       
 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                  לרכישת משלוח פרחים

 

 
אך מה קורה כאשר הנהג מחנות הפרחים הנמצא בסיבוב משלוחי פרחים, עולה לדירתו של הנמען הראשון ? כמובן – זרי פרחים אחרים שלקח,נשארים ברכב ומשלוחי הפרחים אותם אתם הזמנתם מחנות איכותית כביכול שוכבים להם בשמש ומקבלים את מה שנהוג לכנות בשפתם של מגדלי הפרחים מכת חום. מכת חום מהווה נזק בלתי הפיך לפרח מה שהופך אותו לניזוק ומזרז תהליך נבילה.
 
אז מה בעצם היתרון של שליח העושה משלוחי פרחים משלוחי פרחים לכל הארץ תל אביב קרית אונו רמת גן פתח תקווה גבעתיים על אופנוע? קודם כל יש לציין כי יש טכניקה פשוטה מאוד ושימושית מאוד על ידי חנויות משלוחי פרחים אשר מבצעות משלוחי פרחים בעזרתם של אופנועים או קטנועים והיא להצמיד לחלקו התחתון של הזר מין שקית עם מעט מים שתשמור עליו רענן בזמן הנסיעה ליעד. עכשיו כל שנשאר למשלוחי פרחים האלו הם מרחק של מספר דקות מועטות של נסיעה בעזרת הקטנוע המהיר אשר לא עוצר ולא נותן לזרי הפרחים להתחמם באוטו בשעת המשלוח.
 
כמובן שאם ניקח חנות משלוחי פרחים אשר שולחת לכל משלוח פרחים שתי נהגים באותו רכב וכך נקבל שלמות בתהליך השמירה על חיי זר הפרחים אך אנו לא באמת מצפים שזה יקרה...
 
אל תשכחו משלוחי הפרחים הם רק חלק קטן בשרשרת הארוכה אותה עובר זר או סידור הפרחים לפני שהוא מגיע ליעדו, הדבר החשוב ביותר בשעה שאתם קונים זרי או סידורי פרחים הוא לוודא כי חנות משלוח הפרחים שלכם קונה את הפרחים שלהם לא אצל סיטונאי הפרחים אלא אצל המגדלים עצמם, מה שבהכרח יעזור לשמירה על חיי הזר.
 

בנוסף חנויות פרחים טובות ורציניות העושות משלוחי פרחים ידעו לשמור על הפרחים הטובים הללו בעזרתם של מקררים ייעודיים לשמירה על הפרחים לאורך זמן, וכן קירור של מזגן תמיד בשטח החנות- כך שאם אתם נכנסים לחנות פרחים ומרגישים אפילו לרגע אחד שקצת חם שם- הייתי מציע לכם לצאת מיד .. ולהגיע לזרי דפנה גבעת שמואל.