חנות פרחים רמת גן עוזיאל

 נוכחות פרחים משדרגת כל אירוע, ולכן אנשים רבים מבקשים לקנות פרחים לאירועים חגיגיים כמו ימי הולדת, בריתות, חתונות ועוד. כמו כן, פרחים מוגשים ליקירים לקראת אירועים חשובים בחייהם. החברה הישראלית מגוונת מאוד ומורכבת מבני עדות שונים יהודים, מוסלמים, נוצרים ואחרים, ולכל אחד מהדתות יש את החגים אשר במסגרתם מביאים מתנות לארוחות ואירועי החג, ובמקרה של אירוח עם ארוחה מביאים גם שוקולדים או יין טוב. את כל המתנות האלו, ואחרות, ניתן למצוא בחנות הפרחים שממוקמת ברחוב עוזיאל ברמת גן. יש בה מבחר גדול מכל דבר, והשפע לעיתים מאוד מבלבל, ולכן, עובדי החנות ישמחו לייעץ לכל מי שמהסס ומתלבט במה לבחור.

 
סידורי הפרחים נעשים על ידי שזרים מנוסים ומקצועיים שיש להם חוש יצירתי ויכולת טובה, ויחד עם כלים נאים וקישוטים שונים, הם יעצבו סידורי פרחים בטוב טעם. הלקוחות יכולים לראות את הזרים והסידורים באתר האינטרנט של "זרי דפנה", לבחור את הזר המתאים, ולבקש לשלוח אותו למקום המיועד. המשלוחים נעשים על ידי נציגי החנות במהירות ודייקנות, יגיעו למועדם בזמן המתאים, כשהם מסודרים ושמורים. ניתן להוסיף לזרי הפרחים מתנות נלוות, כמו: סידורי משי, אגרטלים, סטנדים, בובות נוי, בלוני הליום ועוד. מתנה משודרגת כזאת תשמח כל אחד ואחת, תגרום להם אושר רב, ותעלה הרבה צחוק וחיוכים על פניהם. וזוהי אחת מהמטרות של הבאת פרחים.
 
לפרחים יש יכולת לעורר עוד הרבה רגשות בקרב כל מי שמקבל אותם, ונתינתם משרתת מטרות רבות. היא יכולה לפייס בין אנשים, להוריד מתחים, לנחם אבלים, להוקיר זכר נפטרים, לכבד אנשים שהצליחו בעבודתם וקבלו דרגה או קידום, ועוד, וכל אחד יבחר את הזר המתאים מתוך המבחר שיש בחנות. שזרי הפרחים והסידורים מכינים סוגים רבים של זרים על מנת שהם יתאימו לאנשים רבים ולכל כיס. ב"זרי דפנה" מקפידים מאוד על איכות הפרחים, והם תמיד יהיו טריים ורעננים, כך שהלקוחות יוכלו ליהנות מהם זמן רב לאחר הקניה. כל זאת גורם ללקוחות רבים של "זרי דפנה" להישאר נאמנים אליה כל העת.