חנות פרחים רמת גן ביאליק

 רחוב ביאליק הוא אחד הרחובות הראשיים ברמת גן, ועוברים בו מדי יום אלפי אנשים, ורבים מהם מבחינים בחנות הפרחים היפה שנמצאת שם ומקשטת בנוכחותה את הסביבה הקרובה אליה. מהחנות נידף ריח ניחוח של פרחים מרהיבים וצבעוניים, ועובדי החנות המקצועיים ישרתו את הלקוחות בצורה טובה ובאהבה רבה. ניתן להגיע לחנות ,להתרשם בצורה בלתי אמצעית, ולבחור את הזר המתאים, או את הסידור המרשים, שמופיע על המדפים, ואפשר גם לשוטט באתר האינטרנט, לבחור את המתנה הפרחונית, ולבקש לשלוח אותה אל האדם שאליו הוא מיועד. בכל מקרה, מובטח לכל מי שמזמין דרך הטלפון קבלת משלוח פרחים רענן ואיכותי, מאחר ועובדי החנות מעוניינים שהלקוח יקבל את המיטב.

 
ב"זרי דפנה" נותנים שירות מעולה שראשיתו היא בבחירה של פרחים טריים, שמגיעים במשך כל השנה לחנות, מספקים וממגדלים ידועים ובעלי מוניטין. עובדי "זרי דפנה" יסייעו לכל מי שמתלבט בבחירת הזר וייתנו לו את העצות הנכונות לגבי סוגי פרחים, גודלם, וגם טיפים שנועדו לשמור עליהם בצורה אופטימאלית. יש סוגים רבים של פרחים וסידורים, וכל אחד מתומחר אחרת, כאשר הכוונה היא, שהפרחים יתאימו לכל כיס, וכל אחד ימצא את מבוקשו באתר או בחנות. המשלוחים שנעשים מהחנות יגיעו לכל מקום באזור רמת גן והמרכז, ויימסרו במקומות שונים, כמו: בתים פרטיים, מקומות עבודה, בתי חולים, בתי אבות, וגם ,חלילה, בתי עלמין, והם יימסרו במצב טוב ללקוחות השונים.
 
שזרי החנות מומחים בהכנת סידורי פרחים מסוגים שונים, ולכן, הם נעזרים בידע שצברו, ביכולת העיצוב היצירתית שלהם, ביכולתם לשלב בין סוגי פרחים ובטאץ' מעולה, שיביא ליצירת סידור אומנותי מושלם. בנוסף, הם נעזרים בכלים ובתחתיות מיוחדות שעשויים, קרמיקה, זכוכית, עץ ועוד, ובקישוטים אחרים, כמו: מקלות עץ חינניים, חלוקי נחל ואבנים יפות, חרוזים ועוד. ניתן לצרף לזרי הפרחים מתנות משלימות כמו יינות וליקרים, שוקולדים ופרלינים מובחרים, סידורי משי, בובות נוי, בלוני הליום, ועוד תשורות. מתנה משודרגת שכזאת תעשה טוב לכל אחד ולכל יקיר, ועובדי "זרי דפנה" ישמחו להיות אלו אשר הכינו אותה .