חנות פרחים רמת גן בורסה

 מתחם הבורסה ברמת גן הינו אחד האזורים העסקיים החשובים והעמוסים ביותר בישראל, ויש בו עסקים רבים מסוגים שונים, כמו: חברות הייטק, פיננסיים, מסחר, שירותים ועוד, וכולם נהנים מתשתית של עסקים נותני שירות לציבור העובדים והמבקרים שנמצאים במקום. זה אך טבעי ביותר של"זרי דפנה" יש במתחם חנות פרחים ססגונית ומקצועית, שבין היתר , היא נותנת שירותים של משלוחי פרחים ואחרים ללקוחות באזור. רבים מתושבי רמת גן והערים הסמוכות לה נהנים מהחנות, מבקרים בה, ומזמינים משלוחי פרחים לאחר ביקור בה. לקוחות רבים אחרים מוצאים זרים או סידורי פרחים מיוחדים ומרשימים באתר החברה, ומבקשים לעשות משלוחים שמגיעים לכל אזור במרכז. 

 
יש ביקוש גדול מאוד לפרחים באירועים עסקיים, בועידות שונות, בישיבות אירוח של לקוחות או ספקים ועוד. בפורומים כלכליים, תרבותיים, מנהליים ואחרים מקפידים לשלב סידורי פרחים במקומות שונים באולמות הישיבה ועל במות ושולחנות דיונים, מנהלי ועובדי "זרי דפנה" יכולים לקחת על עצמם כל פרויקט של הכנת סידורי פרחים ולעשות אותו בהצלחה מרובה. שזרי הפרחים הינם בעלי ניסיון רב בעיצוב סידורי פרחים שונים, ולשולחנות יותאמו סידורים זקופים, נמוכים או משתפלים, ולבמות, סידורים גדולים, שהפרחים שבהם נשפכים לצדדים ונותנים אפקט מרשים. תהיה התאמה מרבית של סוגי הפרחים, צבעם והעלווה והקישוטים שמוצמדים אליהם ומעטרים אותם.
 
הפרחים של "זרי דפנה" הם פרחים טריים ורעננים במשך כל העונה, הם נקטפים סמוך מאוד להגעתם לחנות, ונשמרים בקירור בחנות בתנאים אופטימאליים, כל זאת מבטיח לכל לקוחות החנות, שמגיעים ממתחם הבורסה או מרמת גן וסביבתה, זרים איכותיים וסידורי פרחים מרשימים ובעלי חיות וחינניות גדולה. לקוחות החנות נהנים מאוד משירות של עובדי "זרי דפנה", כולל שירות המשלוחים האדיב והיעיל שלה, והם מקפידים, כל העת, לעשות קניה חוזרת במקום. ניתן להצמיד לכל מתנת פרחים גם תשורה נוספת בדמות: שוקולדים, יינות מיוחדים,ליקרים, בלוני הליום, בובות נוי ועוד מתנות משלימות, ומתנה משודרגת כזאת תעשה טוב למקבל אותה. בין אם הוא חוגג יום הולדת , יום נישואין, או קידום בעבודה, קבלת דרגה או תפקיד,ועוד.