חנות פרחים פתח תקווה סגולה

 פרחים ממלאים תפקיד חשוב בחיי כל אחד ובכל חברה אנושית. החברה הישראלית היא חברה מערבית לכל דבר, ולכן, נושא הענקת פרחים באירועים שונים מקובל מאוד. מעבר לכך, החברה בחלקה הינה חברה דתית ומסורתית ונחגגים חגים יהודיים רבים לאורך השנה העברית, ופרחים תופסים מקום חשוב בקרב המתנות שמביאים לבית המארחים. אפשר להוסיף לזה את החגים הנוצריים והמוסלמים שקיימים, ומבינים למה יש דרישה לפרחים במשך כל השנה. יש תקופות שבהם הצריכה גדולה מאוד, ולעיתים, הביקוש הוא קבוע. לפרחים הישראליים יש שם ומוניטין רב בארצות רבות באירופה ובעולם, והם נמכרים בחו"ל ובארץ בכמויות גדולות. פתח תקווה היא אחת הערים הגדולות בישראל, ותושביה יכולים ליהנות מפרחים איכותיים כל ימות השנה.

 
"זרי דפנה" חורטת על דגלה מכירת פרחים איכותיים ורעננים. יש הקפדה גדולה מאוד על כך שהפרחים יהיו טריים כל העת, והם נשמרים בחנות בצורה טובה מאוד, ולכן, כל לקוח יודע שהפרח שהוא קונה ישמור על רעננותו ימים רבים. ניתן לראות באתר המושקע של "זרי דפנה"  מבחר גדול מאוד של פרחים שמגיעים בצורות שונות: בזרים גדולים, בינוניים או קטנים, ובמגוון פרחי העונה. הזרים, שמאוגדים על ידי העובדים בזרים מגדלים שונים, נועדו לתת מענה לכל לקוח, ולהתאים לכל כיס. לקוחות שמבקשים להשקיע יותר, יכולים לרכוש סידורי פרחים מהממים ביופיים, שהוכנו על ידי טובי השזרים.
 
ניתן, בהחלט, לשלב מתנות שונות עם הזרים. למרות, שסידור פרחים או זר יפה, יכולים לעמוד כמתנה בזכות עצמם, הרי שתוספת של תשורה נוספת, מעצימה את חווית השולח והמקבל כאחד. ניתן להוסיף יינות, עציצים, שוקולדים, בלוני הליום ועוד חפצי נוי שמשתלבים עם פרחים. כל המתנות הללו נועדו לעשות שמח בלב, להרשים את המקבל, ולהעלות חיוך וצחוק על פניו. לפרחים יש את התכונה הזאת בגלל צבעוניותם, הניחוחות שהם מדיפים, והרגשת החיות שהם מספקים. תושבי פתח תקווה והסביבה יכולים ליהנות מקנייה של פרחים בסגולה, קרוב למקום מגוריהם, והם יכולים לקחת את הפרחים בעצמם, או לשלוח אותם במשלוח פרטי עד בית הנמען.