חנות פרחים פתח תקווה מוהליבר

 הבאת פרחים במתנה לאנשים יקרים נעשית תמיד בהרבה אהבה ותשומת לב. לכל אירוע צריך להתאים את הזר המתאים או את הסידור המרשים, ולעיתים אפשר להתבלבל מהשפע הקיים בחנות הפרחים. ב"זרי דפנה" אשר בחנות במוהליבר פתח תקווה יש צוות עובדים אשר ישמח לעזור למתלבטים, וייתן להם עצות וטיפים לבחירה נכונה. נכון הוא, שההחלטה הסופית היא בידי הקונה, אולם מידע על אופי הפרח, אורך חייו, צורת הטיפול בו, ועוד הם נתונים חשובים שיכולים לעזור לכל מי שצריך להחליט. הצוות יכול להראות ללקוח מבחר זרים בסגנונות ובגדלים שונים, ואף להכין במקום זר מתאים על מנת שהקונה יוכל לקחת עימו. לעיתים ירצה הלקוח להזמין סידור פרחים מהחנות, או סידור מיוחד שהוא מבקש להכין עבורו , והשוזרים יעשו זאת עבורו.

 
השירות של אנשי "זרי דפנה" מתחיל כבר בבחירת הפרחים האיכותיים שמגיעים לחנות. יש הקפדה על פרחים רעננים כל העת, והטיפול בהם בחנות ישמר את טריותם בצורה מקסימאלית. ניתן לשוטט באתר של "זרי דפנה", ולבחור פרחים שונים, ומתנות נוספות שיוצמדו אליהם כמו: שוקולדים, יינות, בלוני הליום ועוד. ניתן להזמין ולבקש לשלוח אותם אל הנמען עם כרטיס ברכה מתאים. המשלוח יגיע לבית , או למקום העבודה או לבית החולים, או לכל מקום שנמצא בעיר פתח תקווה וסביבותיה. השליח ידאג להעביר את הזר בצורה בטוחה, כדי לשמור עליו, והוא יגיש אותו עם חיוך ענקי למקבל. במקרים מסוימים יבוצע המשלוח חינם, ובהתאם לסכום הקניה. 
 
לצורך הכנת סידורי הפרחים שנעשים על ידי השוזרים משתמשים באלמנטים שונים כדי ליצור הרמוניה של צבעים ויופי. יש פריטים שונים לקישוט כמו מקלות עץ מיוחדים, רשתות, חלוקי נחל, אבני נוי ועוד . יש סידורי פרחים שמתאימים לשולחן האוכל או לשולחן הסלון, ויש סידורים שמתאימים לבמות, לשולחנות דיונים בפורומים עסקיים ואחרים, ויש אחרים שנועדו לקשט מבואה של אולם הצגות, ועוד. את כל הסידורים הללו ורבים אחרים יעשו ב"זרי דפנה" עם המון יצירתיות. ניתן להגיע לחנות בפתח תקווה ולקחת את סידור הפרחים, או, כאמור, לבקש משלוח.