חנות פרחים פתח תקווה לוחמי הגטו

 הגעה לחנות פרחים לצורך בחירת פרחים וקנייתם היא חוויה נעימה מאוד. תושבי פתח תקווה והסביבה יכולים לעשות זאת כל העת, והכמות שנמכרת לאורך חודשי השנה בחנות מעידה על כך, שהפרחים הם מצרך מבוקש בתדירות גבוהה. כל אחד שמח לקבל פרחים, וכל אירוע חגיגי חייב להיות מקושט בפרחים, בצורת זרים או בסידורי פרחים, ולעיתים רבות, מעניקים שי לכל אישה בצורת פרח בעת כניסתה לאירוע. במקרים רבים היא מקבלת ורד אדום שנותן לה הרגשה טובה. פרחים איכותיים ניתן למצוא באתר "זרי דפנה"  ,ומתוך שיטוט באתר המושקע ניתן להבין שבעליו מקפידים רבות על איכות הזרים, על שזירת סידורי פרחים יפים ומרשימים, ועוד.

 
כל מבקר באתר יכול למצוא את הזר או סידור הפרחים המתאים לו. בנוסף, הוא יכול להזמין סידור מיוחד על פי נתונים שהוא מבקש ושוזרי "זרי דפנה"  ישמחו למלא את מבוקשו. סידורי פרחים יצירתיים נעשים תוך כדי שימוש באלמנטים שונים שנועדו לקישוט, להעמדת הפרח, לשזירה, לחיזוק ועוד. ניתן לבחור בכלי קרמיקה ,זכוכית, עץ, ועוד על מנת להניח בהם את הספוג שבו נועצים את הפרחים. ניתן להשתמש ברשתות מיוחדות, בחרוזים, ולעטר בחלוקי נחל, בשוקולדים מתוקים ובעוד פריטים שונים כדי ליפות את סידור הפרחים, ולהעניק לו ייחוד משלו. שוזרי הפרחים יודעים לעשות זאת בצורה איכותית גבוהה, באהבה וביצירתיות רבה.
 
כל מי שמשוטט באתר, מתקשה להחליט מתוך המבחר הגדול, אך, הוא יכול להיוועץ עם מומחי החנות על סוג הזר או הסידור, או העציץ שאותו הוא מייעד לאירוע המסוים. בחנות עצמה, השפע הוא גדול מאוד, והמוכרים יכולים להראות לו מגוון של פרחים, לתת לו להריח אותם, להציע פרחי עונה לבחירה, שמקצתם יהיו עדיין סגורים ואחרים כבר פתוחים קמעא, והכול ייעשה בתשומת לב ובסבלנות מרבית ללקוח. המטרה היא שהלקוח יבצע קנייה טובה שתרגש אותו ואת מקבל הפרחים. צוות "זרי דפנה"  עומד לרשות הלקוח וימצא עבורו את הפרחים האיכותיים ביותר, ובמידה והלקוח יבקש, הוא גם ישלח אותם לבית הנמען במשלוח אישי ועם חיוך גדול על הפנים.