חנות פרחים פתח תקווה חיים עוזר

 ענף הפרחים בישראל הוא ענף משגשג, מפותח ומודרני. מגדלי הפרחים בישראל מגדלים זנים שונים, וכל העת יש אספקה טרייה של פרחים לחנויות השונות. פתח תקווה נמצאת בגוש דן, והאוכלוסייה שלה קונה פרחים לאורך כל השנה. בעיר יש גם עסקים וחברות רבות, והן עורכות אירועים עסקיים שונים, וגם שם נדרשים כל העת זרי וסידורי פרחים שמקשטים עימם את מקומות האירוע, או שמעניקים אותם כשי לעובדים, לספקים או ללקוחות ולעוד מכובדים. "זרי דפנה"  מספקת מגוון ענק של פרחים מסוגים שונים לכל האירועים האלו ולרבים אחרים. גם באירועים חגיגיים נדרשים זרים, ולצער כולם, גם בימי אבל וימי זיכרון מניחים זרי פרחים בטקסים רשמיים, מכובדים ועצובים. 

 
הפרחים שמסופקים לחנות, ומהם אל הלקוחות, הם פרחים איכותיים, טריים ורעננים תמיד. הם נשמרים היטב בחנות, והלקוח שמקבל אותם מרגיש כאלו הם נקטפו סמוך למועד קבלתם. זה התנאי הראשון שמעמידים בעלי החנות ומנהליו לעצמם ולעובדיהם. בנוסף לכך יש הקפדה על איכות שזירת הזרים, על ביצוע מרשים ויצירתי של  הכנת הסידורים, על שירות אדיב ללקוחות, על מתן טיפים, הדרכה ועצות שימושיות שקשורות בכל עולם הפרח, ועל חיוך טוב, סבלנות  ותשומת לב מרבית לכל אחד. יש לקוחות רבים שמתלבטים בבחירת הפרחים המתאימים, ומומחי החנות יסבירו להם על תכונות הפרחים, על עמידותם, על השילוב שניתן לעשות, ועוד נתונים שיעזרו להם לקבל החלטה.
 
ניתן לבצע משלוחים של זרי פרחים ,סידורי פרחים ועציצים אל בית הנמען, או לכל מקום שהוא בין אם זה: מקום עבודה, בית חולים, בתי ספר, או, לחילופין, בתי עלמין. הפרחים יובלו בצורה מוגנת, ויגיעו ליעדם סמוך למועד שנקבע. ניתן לצרף לפרחים מתנות שונות מתוך מבחר גדול שיש בחנות, ואותו ניתן לראות גם באתר של "זרי דפנה". אין ספק שתוספת של שוקולד מתוק, או בקבוק יין איכותי מעצימה את המתנה, ומשדרת למקבלה את היותו חשוב, ויקר לנותן. תשומת הלב שניתנת במקרה זה תוערך על ידיו, והנותן יזכה ממנו להבעת תודה שירגשו אותו,  וזוהי אחת המטרות החשובות של הענקת זרי פרחים .