חנות פרחים פתח תקווה אם המושבות

 אף אחד אינו  יכול להישאר אדיש למראה זר פרחים יפה וחינני, ועל אחת כמה וכמה לגבי סידור פרחים שופע ומרשים. וזאת אחת הסיבות למנהג הרווח אצל רבים , מנהג של משלוח פרחים בצורה כזאת או אחרת לאנשים יקרים או לאנשים שמעוניינים לתת להם תשומת לב, או הערכה בגלל נסיבות שונות. לעיתים מי שמביא את הזר מקפיד לתת אותו במו ידיו עם מילות ברכה, ולעיתים הוא עושה משלוח פרחים לנמען. באתר האינטרנט של "זרי דפנה, ניתן לראות מבחר גדול של פרחים שמגיעים בצורת זרים ובסידורים יפים ומהממים, כמו כן ניתן, לבחור בתשורות משלימות כמו שוקולד, יינות, בלונים, בובות נוי ועוד. פרחים עם מתנה בצידם עושים רושם טוב על כל אחד.

 
תושבי פתח תקווה והסביבה לא צריכים להרחיק מהעיר על מנת לראות במו עיניהם את הפרחים המוצגים בחנות, להריח את ניחוחם ולהתרשם בצורה בלתי אמצעית מהשפע המוצג. הם יכולים להגיע בשעות הפתיחה, ואנשי החנות יסייעו להם בבחירת הזר הנכון, ייעצו להם לגבי סידורים מתאימים, ויתנו עצות שונות וטיפים לגבי צורת הטיפול בפרחים השונים. הכול נעשה באהבה רבה ובתשומת לב מיוחדת, כדי שהלקוח ירגיש נינוח, ויבצע את הרכישה המתאימה לו ביותר. כאמור, ניתן לבצע משלוחים, והם נעשים חינם בתנאי קניה מסוימים. לקראת חגים וסופי שבוע, כדאי להקדים בהזמנה על מנת לשריין פרחים איכותיים, ולאפשר אספקתם במועד ללקוח.
 
השוזרים של "זרי דפנה" מכינים כל העת סוגים רבים של סידורי פרחים, ורובם נעשים מפרחי העונה. כמו כן הם מכינים סידורי פרחים לאירועים כמו חתונות, ובין היתר הם מכינים זרי כלות, מקשטים מכוניות חתן כלה במקבצי פרחים ססגוניים, מכינים סידורים לבמת החופה ומספקים פרחים שמפזרים על שביל הגישה לחופה. כל האירוע עטוף כולו בפרחים צבעוניים וריחניים, והדבר מוסף רבות לאווירה החגיגית של החתונה. ניתן גם להכין סידורי פרחים לאירועים עסקיים, ועידות, פורומים שונים ועוד . סידורים אלו מונחים על במות ההרצאות, על שולחנות אולמות הדיונים ובעוד מקומות, והם מוסיפים חן וצבעוניות למקום.