חנות משלוחי פרחים בפתח תקווה

פתח תקווה הינה עיר באזור גוש דן המכונה בלשון הרבים גם אם המושבות, אוכלוסיית העיר הינה ה6 בגודלה בישראל, היא הוכרה לראשונה כעיר בישראל בשנת 1937 .
 
ישנן מספר שכונות עיקריות וחדשות בעיר  וכן חנות משלוחי פרחים בפ"ת בפתח תקווה, רבות במיקומים שונים בעיר לדוגמא שכונת כפר גנים שהיא השכונה הגדולה ביותר באזור פתח תקווה ונמצאת בחלקה הדרומי של העיר פתח תקווה לשכונת כפר גנים יש מספר תתי שכונות-כפר גנים א', כפר גנים ב', כפר גנים ג' ובאזור זה ישנו מיעוט רב בחנויות פרחים פתח תקווה אשר נותנות שירות של משלוחי פרחים פתח תקווה.
 
כמו כן ב פתח תקווה כחלק משירות לתושבי העיר והסביבה ישנן מספר בתי חולים שהגדול ביותר מהם הוא בית החולים בלינסון אשר באופן קבע מזמינים אליו משלוחי פרחים בעיקר למחלקת היולדות וכן למחלקה השיקומים כי ידוע מהם כוחם של הפרחים הנמצא ברחוב זבוטינסקי, בשכונת כפר גנים נמצא בית החולים גולדה השרון שגם לשם חנות פרחים כמו חנות הפרחים זרי דפנה שולחת פרחים , כמו כן בעיר פתח תקווה נמצא בית החולים לילדים הגדול ביותר בארץ והוא בית החולים שניידר לרפואת ילדים, כמו כן ב פתח תקווה נמצא בית החולים גהה שהוא בית החולים פסיכאטרי וגם הוא הגדול בתחומו בארץ, כמו כן בית החולים לאוכלוסיה גריאטרית בית רבקה והמרכז הרפואי רמת מרפא – חנות הפרחים זרי דפנה שולחת משלוחי פרחים פתח תקווה מבחירים מיוחדים לכל בתי החולים הללו.
                       
 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                לרכישת משלוח פרחים
 
בעיר פתח תקווה נמצאית מספר מרכזי תרבות לרווחת תושבי העיר ולמעשה הלב הפועם של התרבות בפתח תקווה נמצא ברחוב ארלוזורוב בעיר באיזור גן יד לבנים ושם נמצאים מוזיאון פתח תקווה לאומנות ובית יד לבנים, ואפרופו אומנות ,יצירות אמנות מיוחדות מפרחים ניתן למצוא בחנות הפרחים זרי דפנה.
בעיר פתח תקווה מספר רב של מוסדות לימוד לאוכלוסייה הצעירה בעיר ובינהם תיכון הראשונים , אחד העם ,גולדה, ובן גוריון יש לזכור כי כמו כן מפוזרים בעיר מספר מתנסים וספריות לפעילות חינוכית נוספת וכן לאוכלוסיה הבוגרת יותר ישנה אפשרות ללמוד במכללת העיר פתח תקווה שהינה מרכז לימוד. משלוח פרחים פתח תקוה פ"ת פתח תקווה.
 
פתח תקווה הינה מרכז תחבורתי רחב ומהווה למעשה עורק מרכזי בין איזורי השרון ואיזור השפלה והעיר ולכן מיקום של חנות פרחים טוב יכול לעזור במתן שירות משלוחי פרחים יעיל ומקצועי

בסביבת העיר נמצא גם הקניון הגדול של העיר פתח תקווה שהוא אחד הגדולים וטובים באזור עם מגוון חנויות רב אך אף לא חנות פרחים אחת.