חנות משלוחי פרחים בחולון

קידום מכירות בחנות פרחים
 
בשני המאמרים הקודמים סקרנו את תחום השיווק באופן כללי בעולם התקשורת והפרחים וכן את היתרון הגדול בחשיפה דרך יחסי ציבור שלרוב לא עולים כסף –  כי אנו יודעים בעיקר בתקופת המיתון של היום, חנות משלוחי פרחים בחולון סוקולוב לכל הארץ וחנויות פרחים בכלל אינם יכולות להרשות לעצמם לבזבז סכומי כסף גדולים על הוצאות פרסום שיעילותם לא תמיד מוכחת אך מחירם תמיד עולה.
 
דבר חשוב מאוד בשיווק חנות פרחים וסחלבים הוא לתת מקום לקידום מכירות והשאלה איך עושים זאת במהירות בזול וביעילות. האפשרות למכור למגזר העסקי היא אפשרות רלוונטית מאוד לחנות פרחים וזאת משום שהמגזר העסקי כולל בתוכו הרבה מאוד אנשים אשר מגיעים למקום עבודתם בדרך כלל מערים אחרות ובעצם חנות פרחים מקומית יכולה להנות מקהל החוץ הזה אשר לא היה מזמין פרחים ליד הבית משום שהם רחוקים מן החנות אך היה מזמין ממנה פרחים למשרד משום שהיא קרובה אליו, משלוחי פרחים גבעת שמואל.
                        

 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                לרכישת משלוח פרחים


קידום מכירות של חנות פרחים טוב יכול לעשות דרך מתנות קטנות כמו זרי פרחים, סידורי פרחים, סחלבים , בובות פרחים ואפילו ורד בודד ל"קודקודים" בחברות מסוימות קודקודים כאלו שמזמינים באופן קבוע סידורי פרחים למשרד זרי פרחים ומתנות לעובדיהם גם לחגים וגם באירועים מיוחדים. 

לפעמים זה עפילו עדיף מלעבוד עם משרדי פרסום.


עבודת רגלים טובה בין חברות תפתח את שערי המגזר העסקי לחנות הפרחים שלכם ובכך תוכלו להרוויח לקוחות רבים וקבועים!
 
חנות הפרחים זרי דפנה נוקטת בדרכים יצירתיות לקדם את מכירות החנות לדוגמא – כתיבת מאמר בנושא המגדיל את חשיפת חנות הפרחים שלנו !