זר פרחים המתנה הנכונה

מי מאיתנו לא זוכר את ההרגשה המדהימה בפתיחת דלת הבית למשמע הפעמון ולראות את שליח המחזיק בידו משלוח פרחים של זר פרחים עשיר ויפיפה או משלוח סחלבים מיוחדים ומרהיבים, המיועד לבעל השמחה לאירוע מיוחד או סתם כדי להגיד תודה, ההתרגשות המלווה בקריאת מכתב הברכה או לחילופין מטלפון התודה המתרגש שקיבלתם לאחר ששלחתם משלוח פרחים או סחלבים לאהובכם או למשפחתכם .

 זר פרחים מדהים לקיץ מחמניות צהובות 


רבות הן הדרכים להפתיע ולרגש וזרי פרחים לאורך ההיסטוריה נשמר כדרך סמלית להעביר מסר של אהבה,רגשות,שמחה,תודה,ואפילו סליחה.
קניית זרי פרחים או סידור פרחים באגרטל או בספוג יכול בקלות לשדרג כל חלל בבית, באירוע, במסעדה ובמלון והופך אותו לחי עכשווי ורענן ונותן לכוח החיים למלא את החדר .

                        

 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                              לרכישת משלוח פרחים

 

 

זר פרחים ,סידור פרחים,שוקולדים יינות הם רק חלק מן המתנות שניתן לשלוח היום בעידן המודרני באמצעות האינטרנט מבלי לקום מן הכסא והדבר הקסום הזה הנקרא פרחים מהווה עולם ומלואו .


האפשרות להרכיב ולבחור את הזר הרצוי פתוחה לאלפי אפשרויות התלויות בטעם האישי של כל אחד ואחד מאיתנו , אפשר להכין זר פרחים רומנטי המורכב מצבעים של אדום ולבן לעיתים קרובות יהיה מורכב מוורדים ושושנים

 

זרים אחידים בצבעים לרוב בשימוש בזרי כלה או לפעמים זרים צבעוניים ופורחים המוצבים באגרטל בבית כקישוט של החדר ועד זרים סידורים ועציצים המורכבים מפרחים אקזוטים כמו פרח הסחלב הידוע ביופיו,ציפור גן העדן עציץ האנטוריום ועוד.. לכל אחד מאלו מראה מיוחד בעל פרחים מרהיבים ושונים, לדוגמא פרח הסחלב הינו פרח בעל אלפי תתי מינים בשלל צבעים, והוא מושלם בתור מתנה שכן הוא פורח למספר חודשים בשנה.

אז כל מה שנשאר לעשות הוא לצלצל ולהזמין עוד עכשיו משלוח פרחים לכל מקום בגוש דן , כי אצלנו בזרי דפנה דואגים לכל זר שיוצא מהחנות שיראה מיליון דולר כי כל משלוח פרחים מקבל את מלוא תשומת הלב, וכמובן שניתן להתרשם מאלבום התמונות כאן באתר האינטרנט של זרי דפנה , אך אפשר בקלות לצלצל למוקד ההזמנות ולבקש את הפרחים הספציפיים אשר יגיעו בזר או שתוכלו להתרשם ממגוון סחלבים הנמצאים אצלנו באתר הסחלבים יכולים להגיע עם כלי מתאים ומתאימים לכל אירוע זהו פרח חזק שפורח ומחזיק לאורך זמן ומרהיב ביופיו כי משלוח סחלבים זה זרי דפנה .


לבחירת זר פרחים מורכב אישית תוכלו להיעזר במדריך הפרחים באתר אותם ניתן למצוא בחנות זרי דפנה.