זרי פרחים גבעת שמואל

 בני משפחה, חברים קרובים וסתם מכרים מביני עניין, ישלחו פרחים לאירועים חגיגיים של הקרובים אליהם. אין כמו פרח להביע תודה, לפייס, לשמח, לנחם, ולתת הרגשה טובה לכל אחד. זר פרחים יפה, ריחני וצבעוני יעשה את שלו באירועים שונים. באירועים חגיגיים הוא יעצים רגשות קיימים, באירועי אבל וזיכרון הוא יכבד את האבלים, את האנשים שבהם נזכרים ואת הנפטרים. באירועים רשמיים הוא ייתן גוון וצבע לאירוע, ויכבד מקבלי פרסים, אנשי ציבור ומכובדים אחרים. עובדת שהתקבלה לעבודה ומוצאת על שולחנה זר פרחים ביום הראשון, תכיר תודה, תעריך את מקום העבודה ותשקיע רבות לטובת מנהליה.  בכל המקרים הללו ובאחרים, יש לזרי הפרחים תפקיד, משמעות ונוכחות, וחבל לא להשתמש בכך.

 
"זרי דפנה" שחנותה ממוקמת, בין היתר, בגבעת שמואל עוסקת בשיווק וממכר פרחים, ומנהליה יודעים שלפרחים יש משמעויות רבות, ולכן, הם יעשו רבות כדי ליצור חווית קניה טובה ונכונה של פרחים . זה מתחיל בבחירת הפרחים האיכותית ביותר שניתן לבקש, בחנות יעבדו שוזרי פרחים מנוסים ויצירתיים, שיכולים לתת חופש לדמיון שלהם, ויוצרים סידורי פרחים מיוחדים וזרים שונים מגדלים רבים וממגוון פרחים גדול. השוזרים יודעים להכין סידורים שונים לאירועים פרטיים כמו חתונות, ימי הולדת, , לכנסים עסקיים, ועוד. לכל אירוע יש צורך להתאים סוגי פרחים עם צבעים שונים, והשוזרים של "זרי דפנה" ישקיעו זמן רב ומחשבה רבה בהכנתם. כל לקוח יכול להזמין את הסידור המתאים לו ביותר מכל הבחינות.
 
באתר של "זרי דפנה" ניתן לראות דגמים רבים של שזירות פרחים, לבחור, להזמין ולבקש לשלוח לאנשים שונים. המשלוח ייעשה לכל אזור המרכז, ובמקרים מסוימים ייעשה בחינם על פי גודל הקניה.  המשלוח יועבר בצורה בטוחה על ידי השליחים של "זרי דפנה", ויוענק למקבל בחיוך גדול. ניתן להוסיף לפרחים מתנות נלוות שונות כמו: שוקולדים, פרלינים בובות נוי , בלונים ועוד מוצרים מתוך מבחר גדול שיש באתר. משלוח פרחים היא דרך נהדרת להבאת מתנה, ומעבר לכך שהיא חוסכת זמן יקר, יש בה אלמנטים של מתן תשומת לב, ניסיונות גישוש למערכות יחסים, הבעות תודה ועוד.