השכרת סחלבים לאירועים

לאורך השנים אנו יודעים כי אירוע טוב ואיכותי נמדד בין השאר בפרחים החיים המעטרים את האולם אירועים או גן האירועים וסידורי פרחים איכותיים בכניסה לאירוע או על השולחנות יכולים להווה פתרון מרשים ומדהים לכל אחד אך לפעמים חשיבה שונה מחוץ לקופסא יכולה לתת לנו פתרונות מיוחדים ועוד באותו מחיר.
 
סחלבים ידועים כפרחים יקרים מאוד וזאת בשל תקופת הלבלוב והפריחה המיוחדת שלהם , אך תחשבו על זה כך במקום לשים בשולחן האוכל סידור פרחים בלדוגמא 70 שקלים כל אחד אשר בכל מקרה יזרק לפח לאחר האירוע, האם לא שווה להשקיע סכום דומה על השכרת סחלבים לאירוע או סחלבים למכירה?.
 
תחשבו על זה כך עשרות סחלבים מהממים יקשטו את האירוע שלכם ויקנו לו נופך יוקרתי ומיוחד וכל זאת בעלות מיוחדת של סידור פרחים סטנדרטי ופשוט.
 
אין הרבה חברות  משלוחי פרחים או חנויות פרחים ,ומשתלות אשר מציעות את האפשרות של  סחלב למכירה, ניתן לבדוק איתנו בזרי דפנה האם בזמן האירוע שלכם אנו נוכל לספק השכרת סחלבים לאירוע בשרון כפר סבא ואנו נתמחר לכם הצעה מחיר תחרותי מיוחד כי אצלנו בזרי דפנה מאמינים שסחלבים יכולים לתת לכל אירוע פוש אחד גדול אשר יהפוך כל אירוע לאירוע מושקע ומיוחד וכמעט בלי תוספת עלות מיוחדת לסחלבים המיוחדים האלו !
                        
 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                   לרכישת משלוח פרחים

 

 
ניתן להזמין את רוב סוגי הסחלבים בגוונים הידועים כמו סחלבים לבנים,ורודים,סגולים,צהובים,ומנוקדים לרוב אלו יהיו סחלבים בסוג פלנופסיס אשר ידועים בפרחיהם היפים והמיוחדים, וכמו כן ניתן לשלב לכל אחד מהסחלבים כלי תואם בצבע המתאים לצבע הסחלב..
 
אז באירוע הבא שאתם רוצים לשדרג התרשמו ממגוון הסחלבים אותם ניתן להשיג בזרי דפנה ורק דמיינו אותם אצלכם מקשטים את האירוע החשוב והמושקע שלכם.
 
כי סחלבים זה זרי דפנה- אנו גם משווקים ומבצעים משלוחי סחלבים לכל אזור המרכז ממגוון רחב של סחלבים וכלים תואמים באופן יומיומי בעזרת שירות משלוחים מקצועי.